Menu
Logo
Pge

Sparingi

Sparingi - lato 2018 rok:

I drużyna


Piast Gliwice - PGE GKS Bełchatów 0:2
we Wronkach 23.06. godz. 16:00

GKS Katowice - PGE GKS Bełchatów 2:1
w Katowicach 30.06. godz. 11

Odra Opole - PGE GKS Bełchatów 0:0
w Opolu. 4.07. godz. 13

PGE GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Maz. 1:1
w Bełchatowie 7.07 godz. 11

ŁKS Łódź - PGE GKS Bełchatów 0:0
w Łodzi 13.07. godz. 11

Sparingi - zima 2018 rok:


I drużyna

PGE GKS Bełchatów - MKS Kluczbork 1:1
w Bełchatowie, 20 stycznia godz. 12

PGE GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 2:4
w Bełchatowie, 24 stycznia godz. 17

PGE GKS Bełchatów – Mszczonowianka Mszczonów 4:1
w Bełchatowie, 27 stycznia godz. 11

PGE GKS Bełchatów - Wisła Sandomierz 5:1
w Bełchatowie, 27 stycznia godz. 13

ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 2:2
w Łodzi, 3 lutego godz. 11

PGE GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Maz. 2:1
w Bełchatowie, 10 lutego godz. 12

Polonia Warszawa – PGE GKS Bełchatów 0:0
w Warszawie, 17 lutego godz. 13

Zagłębie Sosnowiec – PGE GKS Bełchatów 0:1
w Sosnowcu, 24 lutego godz. 12

PGE GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Maz. 0:2
w Bełchatowie, 10 marca godz. 11

II drużyna

20.01., 16:00, Włókniarz Zelów 0:3

03.02., 12:00, Zawisza Rzgów 3:1

07.02., 19:00, Astoria Szczerców 1:0
10.02., 14:00, Orzeł Kiedrzyn 2:2
17.02., 14:00, Orkan Buczek 4:2
24.02., 12:00, Warta Działoszyn 2:1
3.03., 12:00, Pilica Przedbórz 4:2


Sparingi - lato 2017 rok:

I drużyna

1.07., godz. 11, Znicz Pruszków 0:0 (w Bełchatowie)
5.07., godz. 18, KKS Kalisz 1:1 (w Bełchatowie)
8.07., godz. 12, ŁKS Łódź 3:3 (w Bełchatowie)
12.07, godz. 18, Skra Częstochowa 3:2 (w Bełchatowie)

II drużyna

15.07., godz. 16, Włókniarz Zelów 2:6 (w Bełchatowie)
22.07., godz. 12, KS Paradyż 5:2 (w Bełchatowie)
26.07., godz. 18, Astoria Szczerców 3:1 (w Bełchatowie)
29.07., godz. 11, Unia Skierniewice 1:6 (w Bełchatowie)
04.08., godz. 18, MLKS Konopnica 11:2 (w Bełchatowie)

Sparingi - zima 2017 rok:

I drużyna

14.01., godz. 12, Pelikan Łowicz 1:1 (w Bełchatowie)
21.01., godz. 12, MKS Kluczbork 4:1 (w Kluczborku)
28.01., godz. 12, Lechia Tomaszów 3:1 (w Tomaszowie Maz.)
04.02., godz. 12 Ruch Zdzieszowice 1:1 (w Bełchatowie)
11.02., godz. 12, ŁKS Łódź 1:2 (w Łodzi)
18.02., godz. 12:30, Znicz Pruszków 0:0 (w Warszawie)
19.02., godz. 14:30, Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0 (w Bełchatowie)
25.02., godz. 10:30, Olimpia Grudziądz 2:2 (w Gutowie)
25.02., godz. 18, Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2 (w Bełchatowie)

II drużyna

04.02., godz. 9.45, Warta Działoszyn 5:1 (w Bełchatowie)
11.02., godz. 12, Zjednoczeni Bełchatów 1:4 (w Bełchatowie)
18.02., godz. 11, Omega Kleszczów 3:2 (w Kleszczowie)
22.02., godz. 19, Czarni Rząśnia 7:1 (w Bełchatowie)
25.02., godz. 12, Warta Sieradz 2:7 (w Bełchatowie)
03.03., godz. 18:15, Orkan Buczek 1:1 (w Bełchatowie)

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
00:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 483332