Menu
Logo
Fortuna
 

Fundacja Akademia GKS Bełchatów

Fundacja Akademia GKS Bełchatów została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 31 lipca 2020 r.

Fundacja została zarejestrowana dzięki zaangażowaniu Miasta Bełchatowa i PGE Polskiej Grupy Energetycznej, którzy mają wnieść główne środki finansowe na funkcjonowanie Akademii.

Fundacja Akademia GKS Bełchatów na podstawie umowy z klubem przejmie całość szkolenia dzieci i młodzieży z GKS „Bełchatów” S.A. z sekcji piłkarskiej i zapaśniczej. Celami statutowymi Fundacji są m.in. upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej, polegające na wspieraniu, promocji i pomocy w rozwoju kariery sportowej młodych sportowców, opracowywanie programów na rzecz zwiększenia udziału dzieci i młodzieży w sporcie, prowadzenie działalności edukacyjnej, oświatowej, pedagogicznej i wychowawczej czy np. prowadzenie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, w tym szkół mistrzostwa sportowego, wspieranie trenerów objętych działalnością statutową Fundacji.

Dzięki środkom pozyskanym od sponsorów Fundacja pozwoli na polepszenie warunków i upowszechnienie szkolenia w sekcji piłkarskiej i zapaśniczej, doinwestowanie w sprzęt i specjalistów czy rozszerzenie kadry trenerskiej.

Fundacja może przyjmować zarówno w kraju, jak i z zagranicy darowizny, zapisy, spadki, subwencje, w tym świadczenia przekazywane przez podmioty gospodarcze.

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-10-18
15:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

  

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1510964