Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Wieczorem też na 2:2

Wieczorem też na 2:2

W drugim sobotnim meczu kontrolnym występująca w mocno młodzieżowym składzie drużyna PGE GKS Bełchatów zremisowała na boisku ze sztuczną nawierzchnią MCS z czwartoligową Andrespolią Wiśniowa Góra. Był to ostatni test zawodników szerokiej kadry Mariusza Pawlaka.

Pierwsza połowa lepiej zaczęła się dla gości, którzy wykorzystali stratę piłki przez jednego z giekaesiaków i wyprowadzili skuteczną kontrę. Bełchatowianie większość czasu przebywali na połowie rywala, ale długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza. Dopiero w końcówce napór przyniósł skutek. Najpierw Przemysław Zdybowicz podał do Albina Maciejewskiego a ten strzałem między nogami golkipera Andrespolii wbił piłkę do siatki. Dwie minuty później Daniel Ciechański świetnie znalazł Zdybowicza a młody napastnik nie miał problemów z wyprowadzeniem „Brunatnych” na prowadzenie.

W drugiej połowie od 60. minuty na boisku w naszym zespole było aż dziewięciu młodzieżowców. Podobnie jak w pierwszej odsłonie to gospodarze mieli przewagę, ale to goście wyprowadzili skuteczną akcję zakończoną golem po strzale głową. Godne odnotowania w tej części gry były strzały Damiana Michalskiego i Daniela Ciechańskiego.

PGE GKS Bełchatów – Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2
Albin Maciejewski 42., Przemysław Zdybowicz 44. – Tomasz Niżnikowski 9, Patryk Przybylski 83.

Skład PGE GKS Bełchatów:

Paweł Lenarcik (60. Daniel Niźnik) – Mateusz Orski, Damian Michalski, Adrian Klepczyński (46. Piotr Góralczyk), Krzysztof Michalak – Patryk Rachwał (46. Hubert Berłowski), Marcin Ryszka – Konrad Andrzejczak, Przemysław Zdybowicz, Albin Maciejewski – Dawid Ciechański

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2622492