Menu
Logo
Fortuna
 

Jak kupić bilet przez www

SZANOWNI KIBICE!

Z POWODÓW FINANSOWO-ORGANIZACYJNYCH APLIKACJA DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET NIE JEST AKTYWNA. NIESTETY NIE JEST ZNANY TERMIN JEJ PONOWNEGO URUCHOMIENIA.Zakupu biletu dokonujemy poprzez wejście na stronę www.bilet.gksbelchatow.com.


Osoby, które z różnych względów nie posiadają loginu i hasła, mogą je otrzymać bądź odzyskać w Punkcie Obsługi Kibica lub punkcie kasowym (w dniu meczu).

Przypominamy, że możliwość zakupu biletu przez aplikację internetową mają te osoby, które po zalogowaniu w menu "Mój profil" wypełniły pola dodatkowe, m.in. adres e-mail oraz zamieszkania, niezbędne do dokonywania przelewów. Obowiązkowe do tego dane można także uzupełnić w Punkcie Obsługi Kibica.

W aplikacji zostały wprowadzone trzy istotne zmiany (20 października 2011 r.), którą mają za zadanie ułatwić proces zakupu wejściówek:

1. Możliwość zarezerwowania oraz zakupu z jednego konta kilku biletów (maksymalnie 5 wejściówek). By skorzystać z tej możliwości osoba nabywająca bilety musi podać nazwisko i nr PESEL osób, dla których chce nabyć wejściówkę .Te osoby muszą oczywiście posiadać Karty Kibica i conajmniej raz weszły przy ich wykorzystaniu na stadion.
Dla przykładu kibic X po wejściu na aplikację dokonuje rezerwacji czterech wejściówek dla swojej rodziny na miejsca obok siebie.
Po wniesieniu opłaty te pozostałe osoby mają już nabity bilet na swoje Karty Kibica.

2. Możliwość zmiany miejsca już po zakupie biletu (bez względu czy dokonanego w kasie czy przez aplikację), np. z sektora A1 na C4.

3. Możliwość samodzielnego wydrukowania potwierdzenia zakupionego biletu/karnetu (z danymi o meczu i wybranym miejscu na stadionie).

Oto instrukcja, jak kupić bilet na mecz GKS dzięki aplikacji www:


1. Logujemy się na nasze dane, które otrzymaliśmy wraz z zakupem pierwszego biletu w punkcie kasowym. Wchodzimy w zakładkę "imprezy", wybieramy interesujący nasz mecz i klikamy guzik "rezerwuj" przy wybranej imprezie.

2374467308.jpg

2. Po dokonaniu rezerwacji przechodzimy do zapłaty za bilet. W tym celu z bocznego menu wybieramy przycisk "moje bilety". W chwili obecnej na ekranie widzimy imprezy, jakie zostały przez nas zarezerwowane. Aby zapłacić za dany bilet zaznaczamy "zapłać przelewem" przy wybranej imprezie.

3391554620.jpg

3. Następnie klikamy guzik "Płatności przez serwis Przelewy24".

4148637068.jpg

4. Teraz na stronie widzimy mecz, jaki wybraliśmy i za jaki chcemy zapłacić oraz kwotę, która jest należna. W naszym przykładzie jest to mecz PGE GKS - Korona a kupujemy bilet dla kobiety (5 zł)

1164439964.jpg

5. Kolejnym krokiem jest wybranie banku, w którym posiadamy konto internetowe i z którego będziemy płacić (w tym przypadku będzie to iPKO). Na dokonanie transakcji mamy 15 minut.

2013780012.jpg

6. Teraz logujemy się na nasze konto bankowe.

1067950844.jpg

7. Po zalogowaniu pozostaje nam tylko wpisać "Dodatkowy opis", gdzie byśmy polecili wpisanie naszego imienia i nazwiska, po chwili naciskamy OK, przechodzimy do okienka, gdzie wpisujemy kod jednorazowy przelewu i klikamy ok.

46631756.jpg

8. Po dokonanej transakcji wyświetli się komunikat z informacją, że za chwilę zostaniemy przeniesieni do strony serwisu Przelewy24. Prosimy o niezamykanie okna z serwisem przelewy24, tylko na poczekanie, aż przeniesie nas dalej do serwisu Bilet.

2157386909.jpg

Pytania i odpowiedzi:
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie płatności i serwisu "bilet.gksbelchatow.com" prosimy kontaktować się drogą mailową pod adres pok@gksbelchatow.com, w tytule wpisując "Bilet przez www".

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2019-08-17
20:00
W
Odra Opole
Odra
Opole
2019-08-21
19:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2019-08-25
17:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 897438