Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Klub Biznesu GKS Bełchatów

2021-05-17klub_biznesu.jpg

Dziękujemy, że zainteresowałeś się tą zakładką. Wejście tutaj na pewno nie było przypadkowe. Być może była to podświadoma chęć wsparcia Twojego ukochanego klubu bądź chęć dołączenia do elitarnego grona sponsorów.

Nie jest dla nas ważne to, czy kierujecie Państwo mniejszą firmą czy wielką korporacją, czy chcielibyście wesprzeć klub najmniejszą kwotą czy też zostać sponsorem strategicznym, ponieważ każdy sponsor jest dla nas równie ważny. Uważamy, że każdemu, kto zechce wesprzeć nasz klub, należy się odpowiedni szacunek oraz pakiet korzyści, który możemy zaoferować. Bogata oferta marketingowa i reklamowa, jaką możemy przedstawić w zamian za zainteresowanie jest atrakcyjną formą rozpoczęcia współpracy.

Pamiętajmy, że GKS Bełchatów to nie tylko boiska i budynek, lecz blisko 45-letnia historia, bogata we wzloty i upadki, wielu bardzo dobrych zawodników, tysiące młodych adeptów futbolu, wiele wspaniałych przeżyć i wzruszeń, które naznaczyły drogę w staraniach o jak najwyższe standardy zarówno na boisku jak i organizacji klubu, który otarł się o mistrzostwo.

W obecnych czasach staramy się sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nami XXI wiek. Historia nie raz pokazała, że samotność w osiąganiu wielkich przedsięwzięć jest niewskazana, więc w tym kluczowym dla nas momencie potrzebujemy wsparcia właśnie kogoś takiego jak Ty. Kogoś, z kim będziemy mogli zamieniać marzenia w rzeczywistość, kto będzie z nami na dobre i na złe, przy wygranej i porażce. Abyśmy mogli wspólnie powiedzieć za jakiś czas, że to nasz sukces i to właśnie Ty jesteś jego częścią.

Jeśli choć trochę obudziliśmy w Tobie sentyment związany z naszym klubem bądź dopiero zachęciliśmy do przygody i wspólnych przeżyć, nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami, a na pewno spotkamy się i porozmawiamy.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail a.wiecewicz@gksbelchatow.com lub telefonicznie 44 635 03 55


Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2974158