Menu
Logo
Fortuna
Pge

Pierwsze bramki Macieja Masa

Pierwsze bramki Macieja Masa

W piątym meczu kontrolnym drużyna GKS Bełchatów pokonała na boisku nr 2 Miejskiego Cetrum Sportu zespół Sokoła Aleksandrów Łódzki 2:1 (1:1). To czwarta wygrana "Brunatnych" w trakcie przygotowań.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla bełchatowian, bo już w 5. minucie Bartłomiej Lisowski świetnie zagrał piłkę z prawego skrzydła a Maciej Mas z bliskiej odległości wpakował ją do siatki. Wyrównanie przyszło sześć minut później, kiedy po centrze z rzutu rożnego jeden z Bartłomiej Maćczak wbił futbolówkę do naszej bramki. W pierwszej części więcej klarownych sytuacji nie było.

Druga połowa należała już do gospodarzy. Najpierw strzał Dawida Flaszki został zblokowany a po chwili piłka po jego uderzeniu z 13. metra przeleciała obok słupka. W naszym polu karnym tak naprawdę "gorąco" było tylko raz, ale obrońcy i Niźnik wyszli cało z opresji. Warto podkreślić dwie dobre próby z dystansu Dawida Kocyły oraz uderzenie tuż nad bramką Masa. W 74. minucie zobaczyliśmy niemal kopię akcji z początku meczu, kiedy Lisowski znalazł w polu karnym Masa a młody napastnik nie miał problemu z wyprowadzeniem giekaesiaków na prowadzenie.

Warto dodać, że w zespole rywala wystąpiło trzech testowanych bełchatowiam, tj. Mikołaj Bociek, Konrad Matuszewski i Mateusz Stolarczyk.

GKS Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1
Maciej Mas 5., 74. - Bartłomiej Maćczak 11.

Skład GKS: Daniel Niźnik (75. Kewin Komar) - Bartłomiej Lisowski, Patryk Rachwał, Michał Kołodziejski, Mateusz Szymorek - Adrian Małachowski, Damian Michalak - Bartosz Biel, Dawid Flaszka, Dawid Kocyła - Maciej Mas

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2021-04-17
17:00
W
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2021-04-23
16:00
D
Widzew Łódź
Widzew
Łódź
2021-04-27
17:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1771063