Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Remis w czwartym teście

Remis w czwartym teście

W czwartym meczu kontrolnym drużyna PGE GKS Bełchatów zremisowała na boisku ze sztuczną murawą z trzecioligowym Ruchem Zdzieszowice 1:1 (1:1). Drugiego gola w trakcie zimowych przygotowań zdobył Marcin Krzywicki.

Bramka „Krzywego” to efekt jednego z nielicznych strzałów bełchatowian w światło bramki w całym spotkaniu. Jak można się było spodziewać, po giekaesiakach było widać najtrudniejszy etap przygotowań, brakowało świeżości i szybkich rozwiązań przed polem karnym rywala, który dobrze sobie radził z piłką będąc częściej w jej posiadaniu.

I to goście jako pierwsi zdobyli bramkę, kiedy po błędzie naszego środkowego obrońcy piłka została dośrodkowana z lewego skrzydła a Dariusz Zapotoczny uderzeniem głową pokonał Daniela Niźnika. Po chwili futbolówka po strzale jednego ze zdzieszowiczan poszybowała tuż nad poprzeczka naszej bramki.

W 35. minucie Krzywicki został sfaulowany przed polem karnym. Do piłki podszedł sam poszkodowany i płaskim strzałem obok słupka wpakował futbolówkę do siatki. Po wyrównaniu obraz meczu zbytnio się nie zmienił i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Na drugą połowę w barwach „Brunatnych” wyszła już nowa ósemka zawodników. Nasza gra wyglądała nieco lepiej, mniej było strat, ale bełchatowianie mieli problemy z przedostaniem się przez skuteczną defensywę Ruchu a w samej końcówce to goście mogli zdobyć zwycięskiego gola, ale Krzysztof Michalak wybił piłkę sprzed linii bramkowej.

W dzisiejszym sparingu nie zobaczyliśmy Kamila Bruchajzera, Pawła Lenarcika, Patryka Rachwała, Szymona Zgardy, Przemysława Zdybowicza oraz Aghvana Papikyana. W dniu meczu uraz zgłosił także Albin Maciejewski.

PGE GKS Bełchatów - Ruch Zdzieszowice 1:1
Marcin Krzywicki 35. - Dariusz Zapotoczny 14.

Skład PGE GKS Bełchatów:

I połowa:

Daniel Niźnik – Robert Pisarczuk, Damian Michalski, Adrian Klepczyński, Mateusz Szymorek – Piotr Witasik, Marcin Ryszka – Paweł Zięba, Konrad Andrzejczak, Dawid Dzięgielewski – Marcin Krzywicki

II połowa:

Aleksander Sobczak – Mikołaj Bociek, Marcin Grolik, Adrian Klepczyński, Krzysztof Michalak – Dawid Flaszka, Artur Lenartowski – Paweł Zięba (70. Piotr Witasik), Bartłomiej Bartosiak, Konrad Andrzejczak – Daniel Ciechański

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2941953