Menu
Logo
Fortuna
Pge

Dla mediów

Biuro Prasowe GKS "Bełchatów" S.A.
97 - 400 Bełchatów
ul. Sportowa 3, pok. nr 23b

Rzecznik prasowy
Michał Antczak
rzecznik@gksbelchatow.com

kom. 695 922 767
tel. (44) 635 03 55 wew. 123
fax (44) 635 07 91

Uwaga! Wszelkie wywiady i nagrania z piłkarzami, trenerami i pracownikami klubu powinny być zgłoszone do biura prasowego, a po przeprowadzeniu rozmów ich treść przesłana do autoryzacji (na adres e-mail: rzecznik@gksbelchatow.com)

Zgodnie z wytycznymi organizacji meczów w związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19, GKS "Bełchatów" S.A. nie wydaje akredytacji stałych na rundę wiosenną sezonu 2020/21.

Do czasu ewentualnej zmiany wytycznych, na mecze Fortuna 1 Ligi będzie mogło wejść 20 przedstawicieli prasy i 15 fotoreporterów oraz przedstawiciele mediów klubowych. W przypadku GKS "Bełchatów" S.A. będą oni pracować na odseparowanej trybunie wschodniej i niemożliwy będzie kontakt z zawodnikami czy trenerami.

Danej redakcji przyznana moze być maksymalnie jedna akredytacja prasowa oraz fotoreporterska. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu akredytacji decydować będzie Klub. Wnioski akredytacje będzie można składać przed każdym meczem w systemie Accredito. Akredytacja może zostać odebrana lub cofnięta za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19.

Akredytacje jednorazowe na mecze rundy wiosennej sezonu 2020/21
(uprawniają do wstępu na spotkania Fortuna 1 Ligi)

O akredytacje jednorazowe można wnioskować przed każdym domowym meczem jedynie przez system Accredito

Regulamin pracy mediów podczas meczu na GIEKSA Arenie w Bełchatowie:


W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy parkować wokół hali sportowej przy ul. 1 Maja naprzeciwko południowej bramy wjazdowej na stadion.
  
Najważniejsze informacje:

- nie ma możliwości pracy z poziomu murawy ani trybuny honorowej.

- wejście na trybunę wschodnią (przez kołowrót i w osłonie twarzy i nosa) znajdować się będzie na lewo od kasy po sprawdzeniu listy. Dla dziennikarzy oraz fotoreporterów udostępnione zostaną miejsca na sektorach A2, A3 i A4 na trybunie A (wschodniej)

- wchodzimy na listę po okazaniu dowodu tożsamości (brak dodatkowej akredytacji)

- prosimy zajmować miejsca co kilka metrów od siebie celem zachowania dystansu.

- sala konferencyjna oraz wszystkie pomieszczenia, do których dotychczas dostęp mieli pracownicy mediów, pozostaną zamknięte. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. Na trybunie będzie dostęp do energii elektrycznej. Składy drużyn będą opublikowane na profilach społecznościowych klubu. Toalety będą dostępne w trybunie południowej,

- konferencja prasowa po meczu odbędzie się odrębnie dla obu drużyn (po jednym szkoleniowcu i jednym zawodniku). Konferencję przeprowadza rzecznik klubu gospodarza, który znajduje się na liście izolacji. Pytania do konkretnych uczestników konferencji będzie można przesyłać rzecznikowi drogą sms (695-922-767) lub mailową (rzecznik@gksbelchatow.com) a ten w imieniu dziennikarzy zada wybrane pytania.

- po zakończeniu meczu opuszczamy stadion tym samym kołowrotem.

UWAGA! W związku z umową z Telewizją Polsat, która jest jedynym podmiotem posiadającym prawa do transmisji meczów Fortuna 1 Ligi, nie ma możliwości nagrywania przez inne podmioty przebiegu gry ani tym bardziej publikowania takich materiałów bez indywidualnej zgody Telewizji Polsat. Nagrywać można wszystko, co jest związane z meczem, poza przebiegiem rywalizacji na boisku. Jedynie klub ma prawo do publikowania fragmentów meczu po upływie 36 godzin od faktycznego zakończenia danego spotkania.

Funkcjonują dwa rodzaje akredytacji:

    a) PRASA (na trybunę "E")
    b) FOTO/TV (dla fotografów i operatorów kamer)

Posiadacze akredytacji PRASA mają wstęp wyłącznie na część prasową trybuny "E" (sektor C - patrz fot. 4) a po zakończeniu meczu także do Strefy Mieszanej (pod trybuną honorową - przy szatniach) oraz sali konferencyjnej. Lożę prasową stanowi 35 miejsc z 30 pulpitami (zapewniona sieć elektryczna + Wi-Fi).

Fotoreporterzy oraz operatorzy kamer (FOTO/TV) mają wstęp na murawę poza oznaczone za bramkami linie, do Strefy Mieszanej oraz na konferencję pomeczową. Operatorzy kamer mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy, do Strefy Mieszanej oraz sali konferencyjnej.

Żaden przedstawiciel mediów nie może przekroczyć linii boiska na kwadrans przed, w trakcie trwania oraz kwadrans po meczu.

Fotoreporterzy oraz operatorzy kamer posiadający akredytację FOTO/TV stałą lub jednorazową zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu. 

Pomeczowe wywiady z zawodnikami odbywają się na tle ścianek do wywiadów w strefie Strefy Mieszanej (jeśli organizator takie zapewni), natomiast konferencja prasowa z udziałem trenerów obu drużyn odbywa się kwadrans po zakończeniu zawodów w sali konferencyjnej.

Organizator ma prawo odbioru przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.

Akredytacje wydawane są na około godzinę przed rozpoczęciem meczu. Przy wejściu na obiekt sprawdzana jest tożsamość przedstawiciela redakcji. Trybuna prasowa i sala konferencyjna posiada dostęp do gniazdek elektrycznych. Cały stadion w tym sala konferencyjna posiada dla przedstawicieli mediów dostęp do łącza internetowego za pomocą technologii wi-fi (o hasło prosimy pytać Biuro Prasowe).

Plan GIEKSA Areny - wejdź TUTAJMiejsce wydawania akredytacji


Przedstawiciele prasy mogą zaparkować swoje auta na parkingach,
znajdujących się tuż przy stadionie i hali sportowej.


Dla prasy zostały wyznaczone miejsca na na trybunie "E"


Wejście do sali konferencyjnej znajduje się za budynkiem klubowym


Ważne pliki do pobrania:

  Pobierz herb klubu (.png)

  Pobierz herb klubu wersja monochromatyczna (.png)

  Pobierz herb klubu wersja wektorowa (.cdr)

  Pobierz hymn klubu (.mp3)

 

2020-12-04regulamin_oplat.pdf 2020-12-04regulamin_oplat.pdf

Najbliższe mecze GKS

Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2021-05-08
12:40
D
Korona Kielce
Korona
Kielce
2021-05-15
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2021-05-21
17:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

 

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1805712