Menu
Logo
2liga
Pge

Dla mediów

Biuro Prasowe GKS "Bełchatów" S.A.
97 - 400 Bełchatów
ul. Sportowa 3, pok. nr 23b

Rzecznik prasowy
Michał Antczak
rzecznik@gksbelchatow.com

kom. 695 922 767
tel. (44) 635 03 55 wew. 123
fax (44) 635 07 91

Uwaga! Wszelkie wywiady i nagrania z piłkarzami, trenerami i pracownikami klubu powinny być zgłoszone do biura prasowego, a po przeprowadzeniu rozmów ich treść przesłana do autoryzacji (na adres e-mail: rzecznik@gksbelchatow.com)

W związku z brakiem najnowszych wytycznych PZPN dotyczących organizacji meczów w okresie stanu epidemii COVID-19, GKS "Bełchatów" S.A. nie wydaje akredytacji stałych na rundę jesienną sezonu 2021/22.

Do czasu pozyskania szczegółowych informacji dot. warunków pracy mediów, co z kolei będzie rzutować m.in. na wyznaczenie miejsc dla dziennikarzy/fotoreporterów na Stadionie Miejskim, klub nie uruchamia procesów akredytacyjnych. Niezwłocznie po uzyskaniu niezbędnych informacji, klub poinformuje o szczegółach dotyczących pracy mediów w trakcie rudny jesiennej. Pierwszy mecz na stadionie przy ul. Sportowej 3 odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Akredytacje jednorazowe na mecze rundy jesiennej sezonu 2020/21
uprawniać będą do wstępu na spotkania eWinner 2 Ligi oraz Fortuna Pucharu Polski a będzie można o nie wnioskować przed każdym domowym meczem jedynie przez system Accredito

Regulamin pracy mediów podczas meczu na GIEKSA Arenie w Bełchatowie:


W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy parkować wokół hali sportowej przy ul. 1 Maja naprzeciwko południowej bramy wjazdowej na stadion.
  
Najważniejsze informacje:

- nie ma możliwości pracy z poziomu murawy ani trybuny honorowej.

- wejście na trybunę wschodnią (przez kołowrót i w osłonie twarzy i nosa) znajdować się będzie na lewo od kasy po sprawdzeniu listy. Dla dziennikarzy oraz fotoreporterów udostępnione zostaną miejsca na sektorach A2, A3 i A4 na trybunie A (wschodniej)

- wchodzimy na listę po okazaniu dowodu tożsamości (brak dodatkowej akredytacji)

- prosimy zajmować miejsca co kilka metrów od siebie celem zachowania dystansu.

- sala konferencyjna oraz wszystkie pomieszczenia, do których dotychczas dostęp mieli pracownicy mediów, pozostaną zamknięte. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. Na trybunie będzie dostęp do energii elektrycznej. Składy drużyn będą opublikowane na profilach społecznościowych klubu. Toalety będą dostępne w trybunie południowej,

- konferencja prasowa po meczu odbędzie się odrębnie dla obu drużyn (po jednym szkoleniowcu i jednym zawodniku). Konferencję przeprowadza rzecznik klubu gospodarza, który znajduje się na liście izolacji. Pytania do konkretnych uczestników konferencji będzie można przesyłać rzecznikowi drogą sms (695-922-767) lub mailową (rzecznik@gksbelchatow.com) a ten w imieniu dziennikarzy zada wybrane pytania.

- po zakończeniu meczu opuszczamy stadion tym samym kołowrotem.


Funkcjonują dwa rodzaje akredytacji:

    a) PRASA (na trybunę "E")
    b) FOTO/TV (dla fotografów i operatorów kamer)

Posiadacze akredytacji PRASA mają wstęp wyłącznie na część prasową trybuny "E" (sektor C - patrz fot. 4) a po zakończeniu meczu także do Strefy Mieszanej (pod trybuną honorową - przy szatniach) oraz sali konferencyjnej. Lożę prasową stanowi 35 miejsc z 30 pulpitami (zapewniona sieć elektryczna + Wi-Fi).

Fotoreporterzy oraz operatorzy kamer (FOTO/TV) mają wstęp na murawę poza oznaczone za bramkami linie, do Strefy Mieszanej oraz na konferencję pomeczową. Operatorzy kamer mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy, do Strefy Mieszanej oraz sali konferencyjnej.

Żaden przedstawiciel mediów nie może przekroczyć linii boiska na kwadrans przed, w trakcie trwania oraz kwadrans po meczu.

Fotoreporterzy oraz operatorzy kamer posiadający akredytację FOTO/TV stałą lub jednorazową zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu. 

Pomeczowe wywiady z zawodnikami odbywają się na tle ścianek do wywiadów w strefie Strefy Mieszanej (jeśli organizator takie zapewni), natomiast konferencja prasowa z udziałem trenerów obu drużyn odbywa się kwadrans po zakończeniu zawodów w sali konferencyjnej.

Organizator ma prawo odbioru przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.

Akredytacje wydawane są na około godzinę przed rozpoczęciem meczu. Przy wejściu na obiekt sprawdzana jest tożsamość przedstawiciela redakcji. Trybuna prasowa i sala konferencyjna posiada dostęp do gniazdek elektrycznych. Cały stadion w tym sala konferencyjna posiada dla przedstawicieli mediów dostęp do łącza internetowego za pomocą technologii wi-fi (o hasło prosimy pytać Biuro Prasowe).

Plan GIEKSA Areny - wejdź TUTAJMiejsce wydawania akredytacji


Przedstawiciele prasy mogą zaparkować swoje auta na parkingach,
znajdujących się tuż przy stadionie i hali sportowej.


Dla prasy zostały wyznaczone miejsca na na trybunie "E"


Wejście do sali konferencyjnej znajduje się za budynkiem klubowym


Ważne pliki do pobrania:

  Pobierz herb klubu (.png)

  Pobierz herb klubu wersja monochromatyczna (.png)

  Pobierz herb klubu wersja wektorowa (.cdr)

  Pobierz hymn klubu (.mp3)

 

2020-12-04regulamin_oplat.pdf 2020-12-04regulamin_oplat.pdf

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916810