Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Sponsor klubu

Jako GKS "Bełchatów" S.A., klub z blisko 45-letnią historią i tradycją, chcemy skupiać wokół siebie jak najwięcej podmiotów i instytucji. Każdego dnia dążymy do tego, by umożliwić wszystkim, bez wyjątku, jak najszerszą współpracę z naszym klubem. Dlatego też zakres współpracy i potencjalne świadczenia można niemal dowolnie komponować tworząc zadowalający pakiet dla siebie.

Od kilkudziesięciu lat współpracujemy z firmami będącymi rynkowymi liderami swoich branż. Dzięki współpracy z nami umacniają one swój pozytywny wizerunek poprzez wspieranie ambitnego klubu piłkarskiego, który gromadzi wokół siebie zaufanych i silnych przyjaciół.

Według badań Sport Analytics na nasze mecze domowe regularnie chodzą głównie mężczyźni z dwóch grup wiekowych: 18-24 i 65+. Ponadto ponad połowa naszych kibiców chodzi systematycznie na mecze, z czego blisko 25 proc. czyni to od 5 do 14 lat. Blisko 40 proc. z nich na stadion zabiera ze sobą znajomych. Co ważne, czują się oni na stadionie bardzo bezpiecznie.

Każdego miesiąca naszą stronę internetową odwiedza średnio 41 000 UUNaszą społeczność w kanałach social media (Facebook, Twitter, Instagram) tworzy ponad 32 tys. kibiców, z czego blisko 23 tys. to obserwujący profil na Facebooku.

Spotkania Fortuna 1 Ligi z udziałem GKS Bełchatów transmitowane są w ogólnopolskiej grupie kanałów Polsat Sport. Skumulowana widownia telewizyjna naszego klubu w TV (styczeń 2020 - grudzień 2020) to ponad 32 mln widzów. W tym samym czasie skumulowana wartość reklamowa miejsca i czasu poświęconego markom Sponsora wyniosła ponad 22 mln zł.

GKS w 2019 r. wypracował dla Bełchatowa wartość mediową ekspozycji wartą blisko 10 mln zł, co było piątym wynikiem w rankingu miast i regionów promowanych przez kluby 1 Ligi, np. przed Opolem, Olsztynem, Radomiem czy Sosnowcem.

Zapraszamy! Zostań SPONSOREM albo PARTNEREM KLUBU.

SZCZEGÓŁY I PREZENTACJA OFERTY "SPONSOR / PARTNER KLUBU"

Opcją dodatkową pozostaje oferta SPONSORA MECZU.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu:
* e-mail: marketing[at]gksbelchatow.com
* nr tel.: 510 288 148

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2917207