Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

1% podatku dla klubu

1% podatku dla klubu

Po raz szósty zachęcamy sympatyków piłki nożnej naszego regionu oraz przyjaciół Klubu do skorzystania z możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom lub Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym

Środki wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu. Zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz górniczej Spółki. To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia GKS!

Po raz kolejny można sprawdzić swoje zeznanie podatkowe przez specjalny portal Twój e-PIT Jeśli przed rokiem wpisywaliście już KRS jednej z dwóch wymienionych fundacji z celem szczegółowym na klub, to w obecnym zeznaniu będzie on automatycznie powtórzony.

Dlaczego nie można przekazywać 1% bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem innych fundacji? GKS „Bełchatów” S.A. nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacjami.

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać w przypadku Fundacji "Sportowcy Dzieciom" nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS „Bełchatów” S.A. (164) lub Fundacji "Młodzi-Młodym" KRS: 0000270261 z dopiskiem na cel szczegółowy GKS Bełchatów 8325.

Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro GKS Bełchatów i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta.

Przypominamy, ze dzięki Waszemu zeszłorocznemu gestowi, klub otrzymał 5.431,59 zł z 1% podatku. Środki te zostały rozdysponowane na opłacenie bieżących wydatków organizacyjnych.

Terminy, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1% podatku na działalność klubu to:
podatek dochodowy od osób fizycznych – zeznania PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 za 2021 rok - od 15 lutego do 2 maja 2022 r. oraz od 15 do 28 lutego 2022 r., kiedy upływa termin złożenia PIT-28.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2974205