Menu
Logo
Fortuna
 

GKS Bełchatów dla wszystkich

PGE Sponsorem projektu GKS Bełchatów dla wszystkich?Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. objęła sponsoringiem autorski projekt GKS-u Bełchatów pod nazwą „GKS Bełchatów dla wszystkich”.

GKS Bełchatów dla wszystkich to element wypełnienia misji GKS-u – obejmie działania prowadzone przez klub w ramach szkolenia dzieci i młodzieży oraz szerzenia sportu amatorskiego, a także prowadzenie szeregu aktywności mających na celu popularyzację sportowego stylu życia w społeczności Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego.

Wszystkie te akcje prowadzone są w celu szerzenia kultury fizycznej, propagowania zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, wdrażania świadomości istnienia związku pomiędzy dietą a zdrowiem, wpajania podstawowych idei fair play oraz kwestii dobrej zabawy w sporcie.

Umowa, dzięki której możliwa jest realizacja projektu, obowiązuje do końca 2017 roku.”

...................................................................................................................................................................

"GKS Bełchatów dla wszystkich" - Turniej klas I - III

Zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 1 zakończyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla klas I – III. Zawody dla uczniów szkół podstawowych obserwował sztab szkoleniowy PGE GKS Bełchatów „Brunatnych” z trenerem Mariuszem Pawlakiem na czele i zawodnicy pierwszej drużyny „Brunatnych” a dzieci zabawiała klubowa maskotka – Mamut. Warto dodać, że sędziami byli ponownie byli zawodnicy górniczego klubu Edward Cecot i Jacek Popek.

W zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie turnieju w hali „Energia”, nad którym patronat objął m.in. GKS „Bełchatów” S.A., wzięły udział reprezentacje sześciu podstawówek. Zanim jednak rozpoczęły się mecze, mali uczestnicy przeszli fachową rozgrzewkę pod okiem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Później nasza drużyna obserwowała boiskowe poczynania uczniów a trenerzy patrzyli pod kątem przyszłych talentów.

Trwające niemal trzy godziny zmagania wygrała dzięki wygranemu konkursowi rzutów karnych SP nr 1, drugie miejsce wywalczyła ZSP 9 a na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna SP 12. Kolejne pozycje: SP 8, SP 4 i SP 13.

W uroczystości zakończenia turnieju wziął m.in. udział Prezes GKS „Bełchatów” S.A. Wiktor Rydz, który miał przyjemność wręczać młodym piłkarzom nagrody i upominki.

Fot. Michał Antczak

 

 

"GKS dla wszystkich" - dzieci z Łodzi przy S3

Ostatniego dnia czerwca klub odwiedziły przebywające na obozie na Wawrzkowiznie dzieci ze świetlicy środowiskowej w Łodzi. W planie wycieczki było m.in. zwiedzanie stadionu, poznanie historii górniczego klubu i jego obiektów oraz dużo zabawy.

Po zwiedzeniu GIEKSA Areny i posileniu się krówkami-mamutkami wszyscy wybiegli na płytę boiska i próbowali swoich sił w roli zawodników, trenerów i kibiców.

Miłym zaskoczeniem dla dzieciaków był doping z trybuny honorowej, jaki zgotowali im przebywający tego dnia w Bełchatowie przedstawiciele jednego z macedońskich klubów. Cała trybuna honorowa huczała i zagrzewała małych zawodników do walki. Jak na "prawdziwych piłkarzy" przystało, rozgrzane i rozbawione dzieci głośno podziękowały za doping.

Na zakończenie było pamiątkowe zdjęcie i goście, po otrzymaniu upominków klubowych pożegnali się obiecując, że wrócą tutaj na mecz drużyny PGE GKS w rozpoczynającym się wkrótce sezonie 2 ligi.

 

 

 

 

 

 

GKS Bełchatów dla wszystkich - Rocznik 2010 po pierwszym turnieju

GKS Bełchatów dla wszystkich - Rocznik 2010 po pierwszym turnieju W niedzielę 17 września,  swoje rozgrywki zainaugurowała Liga Turniejowa OZPN Żak F1. Gospodarzem turnieju był GKS Bełchatów 2010, a w rozgrywkach objętych projektem “GKS Bełchatów dla wszystkich” poza naszymi dwoma zespołami wzięły udział drużyny BAP Soccer Bełchatów oraz Włókniarza Zelów.

Oto zestawienie wyników:

GKS I - BAP Soccer 1:5
GKS II - Włókniarz Zelów 0:11

GKS I - Włókniarz Zelów 0:9
GKS II - BAP Soccer 0:3

GKS I - GKS II 6:1
BAP Soccer- Włókniarz Zelów 3:1

GKS Bełchatów dla wszystkich.Profesjonalny trening, dieta, regeneracja

GKS Bełchatów dla wszystkich ? profesjonalny trening, dieta, regeneracja

20 września nie dopisała pogoda ale niezależnie od pochmurnego nieba odbyła się zaplanowana w ramach programu „GKS Bełchatów dla wszystkich” akcja. Dla fanów piłki nożnej i szczególnie zespołu PGE GKS niecodzienna możliwość profesjonalnych zawodników w pracy.
Pod wodzą trenera Pawlaka zawodnicy poświęcili czas na elementy taktyczne oraz na ćwiczenia stałych  fragmentów gry.
Uczestniczący w treningu goście mogli przyglądać się treningowi pierwszej drużyny "Brunatnych" a po zajęciach spotkać się z piłkarzami i trenerami, by porozmawiać lub zebrać autografy.

 

 

 

 

 

GKS Bełchatów dla wszystkich". GKS Bełchatów 2010 po turnieju Żak F1

W sobotę na boisku nr 4 MCS drużyna GKS Bełchatów rocznik 2010 była gospodarzem ligi turniejowej Żak F1 OZPN.

W rozgrywkach wzięło udział pieć zespołów: Omega Kleszczów, Soccer Bełchatów, Włókniarz Zelów oraz GKS I i GKS II Bełchatów.

Giekaesiacy uzyskali następujące wyniki w konfrontacji z rok starszymi przeciwnikami:

Omega - GKS I 5:6
Włókniarz - GKS II 3:2
GKS II - Soccer 2:6
GKS I - Włókniarz 3:2
Soccer - GKS I 4:0
GKS II - Omega 1:3

Składy:
GKS I: Rożentalski, Piekarski, Kurzawski, Sobolewski T, Sobolewski K, Cieślik, Kupiec, Wódka, Kostrzewa, Słowikowski

GKS II: Kiereś, Paradowski, Kaźmierczak, Motyl, Foltyn, Maciejewski, Patura, Zawieja, Salon, Walczak

Trenerzy: Bartłomiej Kondracki, Krzysztof Michalak
Kierownicy: Piotr Rożentalski, Sebastian Sobolewski

"GKS Bełchatów dla wszystkich". Grał rocznik 2008

W niedzielę 15 października na boisku nr 1 Miejskiego Centrum Sportu odbyły się zawody w ramach rozgrywek turniejowych dla rocznika 2008 (kategoria Orlik U - 10). Mecze pikarskie rozgywały zespoły reprezentujące cztery kluby, w tym dwie ekipy GKS Bełchatów

Wyniki:

GKS I - RAP II 1:3 (Koszela)
Ruch Chrzanowice - GKS I 3:4 (Koszela, Kępiński, Papuga, Gembicki)
KS Grocholice - GKS I 0:6 (Gudajczyk, Papuga-2, Koszela, Gembicki-2)
RAP I - GKS I 2:0
GKS I - GKS II  1:1 (Gembicki)

RAP I - GKS II 1:1 (Dziedziczak)
GKS II - KS Grocholice (Wilk)
RAP II - GKS II 1:1 sam.
GKS II - Ruch Chrzanowice 1:4 (Kopek)
GKS II - GKS I (Wilk)

Kadra GKS:

Pawlak, Burda, Mielczarek - Kępiński, Pawełoszek, Gudajczyk, Gembicki, Papuga, Koszela, Sinkiewicz, Masapust, Stępczyński, Wilk, Dziedziczak, Rymarczyk, Gryś, Kopek

Trener Piotr Kurzawski
Asystent Mikołaj Kotowski

 

 

 

 

GKS Bełchatów dla wszystkich". Cztery roczniki grały ze Świętochłowicami

W piątek 17 listopada na boisku ze sztuczną nawierzchnią Miejskiego centrum Sportu odbył się towarzyski miniturniej z udziałem drużyn GKS Bełchatów z roczników 2007, 2008, 2009 i 2010 z rówieśnikami ze Świętochłowic z Górnego Śląska. W zmaganiach wzięło udział blisko stu młodych zawodników.

 

 

 

 

 

"GKS Bełchatów dla wszystkich" GALERIA "Piłka integruje środowiska" dla rocznika 2008

III Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci „Piłka integruje środowiska” dla rocznika 2008 przeszedł do historii. Rozgrywki w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bełchatowie towarzyszyły XXIX Międzynarodowemu Turniejowi Oldboy.

W gronie ośmiu drużyn wygrała Akademia 2012 Jaworzno, która wyprzedziła łódzkiego Orła i białoruskie Dynamo Brześć. Kolejne miejsce zajęły: AP Soccer Bełchatów, AP Robert Szczot Twardogóra, Włókniarz Pabianice, GKS Bełchatów i Omega Kleszczów.

Grupowe wyniki GKS Bełchatów:

GKS - Dynamo  Brześć 1:1
GKS - AP Robert Szczot 0:0
GKS - KS Orzeł Łódź 0:1

Rywalizację grupową zakończyliśmy zatem z dwoma punktami, co dało nam trzecie miejsce i przepustkę do gry o miejsca V-VIII. W małym półfinale spotkaliśmy się z drużyną Włókniarza Pabianice, z którą zremisowaliśmy 2:2, jednakże w konkursie rzutów karnych szczęście po raz kolejny nie stało po naszej stronie. Ostatni mecz o 7. miejsce rozgrywany z Omegą Kleszczów i pewnie wygrywaliśmy 7:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dmytro Pavlovsky (Brześć), najlepszym bramkarzem Dominik Włastowski (Orzeł Łódź), a królem strzelców został Jakub Falkowski (Akademia Jaworzno), który zdobył siedem bramek. Najlepszym zawodnikiem GKS Bełchatów wybrano Mikołaja Pawełoszka.

Końcowa klasyfikacji turnieju:

1. Akademia 2012 Jaworzno
2. Orzeł Łódź
3. Dynamo Brześć
4. AP Soccer Bełchatów
5. AP Robert Szczot Twardogóra
6. Włókniarz Pabianice
7. GKS Bełchatów
8. Omega Kleszczów

Skład GKS Bełchatów: Oliwier Burda, Mikołaj Pawełoszek, Szymon Polek, Fabian Gembicki, Kacper Papuga, Igor Dziedziczak, Alan Gudajczyk, Patryk Kępiński, Kacper Gala, Franciszek Pietrzak

Trener Piotr Kurzawski
Asystent trenera Mikołaj Kotowski

Fot. Michał Antczak

 

Najbliższe mecze GKS

Legia Warszawa
Legia
Warszawa
2020-08-14
20:30
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2020-08-29
00:00
W
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-09-05
00:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1417499