Zestawienie wyników naszych juniorów (29-30 X)
Za nami kolejny weekend drużyn GKS Bełchatów w juniorskich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników z dziewięciu meczów z udziałem naszych drużyn.
Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 1:3 (0:1)
Bramka dla GKS: Michalski 70.
Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Zieliński, Grot, Marynowski (78. Węglewski), Wojtczyk Kacper – Siewiera (46. Michalak) – Byszewski (67. Stolarczyk), Szafrański, Kotowski, Michalski – Przybylski (56. Janik).
Na ławce byli: Pędziwiatr i Szyszkowski.
LW Junior Młodszy B1
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 5:0 (3:0)
Bramki dla GKS: 7’ Bąkowicz Tomasz as. Lewandowski, 14’ Matuszewski as. Bąkowicz Tomasz, 35’ Bąkowicz Mateusz as. Chwałowski, 41’ Lewandowski as. Bąkowicz Mateusz, 56’ Pędziwiatr Kamil as. Matuszewski
Skład GKS: Pędziwiatr D. (60’ Pajkert), Sionkowski, Kowalik, Kozica, Torchalski, Matuszewski, Chwałowski, Michalak (41’ Kubiaczyk), Bąkowicz Mateusz (51’ Pędziwiatr K.), Lewandowski (60’ Piesik), Bąkowicz Tomasz (70’ Włodarczyk)
I LW Junior Młodszy B2
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
Bramka dla GKS: Damian Warnecki
Skład GKS: Grzegorz Kacprzyk (60’ Szymon Pajkert), Filip Morkowski (41’ Miłosz Nowak ), Bartłomiej Lisowski, Bartek Głowacki, Bartosz Łudczak, Dawid Kępiński, Damian Warnecki, Igor Miller, Bartek Grzywacz, Jakub Chudzik, Piotr Mielczarek (50’ Joachim Rogut)
II LW Junior Młodszy B2
Ceramika II Opoczno - GKS II Bełchatów 0:1
Bramka dla GKS: Aleksander Szmigielski 37. (as. Kapica)
Skład GKS: Radzicki (41. Ciołek) – Madejczyk, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Miedwiediew, Lesiak, Nowak (41. Łukaszewski), Szmigielski, Błaszczyk, Kapica
II LW Trampkarz C1
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 8:0
Skład GKS: Pawelczyk (41. Drozdel) – Stefaniak (61.Ciołek), Piechura, Korpas, Śniady (58. Sady), Miarka, Ślusarek (41. Konstańczuk), Tomczyk, Michalsi, Stolarczyk (51. Broś), Łukaszewski (41. Kierach)
I LW Trampkarz C2
GKS Bełchatów - GKS Ksawerów 0:0
Skład GKS: Komar - Przywara, Ciołkowski, Stemplewski, Marchewka - Góralczyk, Cieślak, Sobera - Kaflowski, Mizera, Sionkowski
Na ławce pozostali: Wolankiewicz, Tomski, Kuśmierek, Stefaniak, Śniady
OL Młodzik D1 gr. I
GKS Bełchatów – Pilica Przedbórz 3:0 (1:0)
Bramki dla GKS: Czyżewski Szymon 24’, Kurzawa Ernest 31’, 42’
Skład GKS: Gogul, Gaszewski, Marciniak, Załęczny, Czyżewski, Rygała, Kurzawa, Cytarzyński, Miarka, Glapiński, Pietryka, Kmiecik, Nowak, Jurczyk, Bartkiewicz, Bochman
OL Młodzik D1 gr. II
GKS II Bełchatów - UKS APN Piotrków Trybunalski 1:6
Bramka dla GKS: Mateusz Galicki 18.
Skład GKS: Foltyn i Retek - Płomiński, Kucharski, Kuśmierek, Wiewiórkowski, Gryczka, Wilk, Rzepczyński, Urbaniak, Świątek, Książczyk, Galicki, Jasiński, Lang, Grałka
OL Młodzik D2 gr. I
GKS Bełchatów - Włókniarz Zelów 7:3
Bramki dla GKS: Skrobek Aleksander, Kaczmarek Wiktor, Kołek Franciszek, Jędrusiak Jan, Krawętek Jakub, Łabędzki Patryk, Jaśkiewicz Mateusz
Skład GKS: Tarka - Kołek, Kępa, Frąckiewicz - Jaśkiewicz, Marciniec, Skrobek, Urbański - Kaczmarek
Grali również: Bartkowiak, Domański, Banasik, Łabędzki, Krawętek, Jędrusiak
Fot. Piotr Tokarczyk