IV liga: 3:3 z Polonią

Bardzo ciekawy mecz pomiędzy drużyną rezerw PGE GKS Bełchatów a Polonią Piotrków Trybunalski obejrzeli w niedzielę kibice zgromadzeni na trybunie boiska nr 2 za halą widowiskowo-sportową. Spotkanie 12. kolejki IV ligi przyniosło sześć bramek i sporo emocji do ostatniego gwizdka.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla przyjezdnych, którzy w ciągu dwóch minut wykorzystali poważne błędy giekaesiaków i wyszli na prowadzenie 2:0.  „Brunatni” zdołali jednak dość szybko wyrównać. Najpierw po strzale Macieja Łabędzkiego bramkarz wybił piłkę pod nogi Marcina Krzywickiego a ten huknął z całej siły do siatki. W 25. minucie rzut karny po faulu na Łabędzkim wykorzystał Mikołaj Bociek.

Po przerwie zobaczyliśmy jeszcze dwa gole. Na jednobramkowe prowadzenie bełchatowian wyprowadził Łabędzki, który pokonał Błażejewskiego strzałem w długi róg. Chwilę później wynik spotkania ustalił Jakubiak, ale nie był to koniec emocji, bo oba zespoły stworzyły sobie jeszcze ciekawe sytuacje. Dodatkowo sędzia ukarał po jednym zawodniku z obu drużyn czerwonymi kartkami (82. i 85. minuta) po dwóch żółtych kartonikach.

PGE GKS II Bełchatów – Polonia Piotrków Trybunalski 3:3 (2:2)
Marcin Krzywicki 13., Mikołaj Bociek 25. k., Maciej Łabędzki 63. – Mateusz Jakubiak 6., 65., Oskar Lenarczyk 8.