Menu
Logo
Fortuna
 

Przyjdź z klasą na sobotni mecz!

Przyjdź z klasą na sobotni mecz!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego ruszyła kolejna edycja akcji "Zabierz klasę na mecz", w ramach której PGE GKS Bełchatów. zaprasza uczniów oraz nauczycieli wszystkich szkół do udziału w czynnym dopingu na stadionie przy Sportowej.

Jest nam szczególnie miło zaprosić młodych fanów piłki nożnej na GIEKSA Arenę, gdzie w wyznaczonych sektorach Trybuny Rodzinnej będzie można wspólnie bawić się i uczyć kulturalnego dopingu. Zbierzcie jak najwięcej koleżanek i kolegów z klasy, zaproście nauczycieli i przybywajcie na stadion!

Do dyrekcji bełchatowskich podstawówek i gimnazjów trafiły specjalne zaproszenia z informacją o naszej akcji. Na GIEKSA Arenę zapraszamy jednak także uczniów innych placówek oświatowych z województwa łódzkiego oraz każdej innej z całego kraju zainteresowanej przyjazdem na Sportową.

Podobnie jak przy poprzednich edycjach, aby grupa uczniów wraz z opiekunami bezpłatnie weszła na stadion, należy przed meczem przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz, czyli uczniów oraz opiekunów (imię, nazwisko oraz nr PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres: gks@gksbelchatow.com.

Najbliższy mecz PGE GKS Bełchatów rozegra już w sobotę 24 września o godz. 15 z drużyną Gryfa Wejherowo. Zapraszamy wejściem od ul. Sportowej.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Odra Opole
Odra
Opole
2019-08-21
19:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2019-08-25
17:00
W
Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2019-09-01
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 902340