Dziewięć meczów juniorów (17-18 września)
Za nami kolejny weekend drużyn GKS Bełchatów w juniorskich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników z dziewięciu meczów z udziałem naszych drużyn.
Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź 0:3 (0:3)
Skład GKS: Sobczak - Zieliński, Grot, Ogrodowczyk, Dymek - Siewiera - Ciesielski (74. Matuszewski), Michalak (46. Berłowski), Kotowski, Janik (46. Byszewski) - Michalak (58. Przybylski)
Na pozostali: Malicki, Stolarczyk i Wojtczyk
LW Junior Młodszy B1
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 11’ Bąkowicz Tomasz as. Michalak, 64’ bramka samobójcza
Skład GKS: Wojtczyk, Sionkowski, Śpiewak, Kowalik (71. Bykowski), Torchalski (70. Drobniewski), Chwałowski (72. Mroziński), Michalak (41. Kubiaczyk), Bąkowicz T. (60. Pędziwiatr K.), Bąkowicz M. (55’ Cyrus), Szaniec, Lewandowski
I LW Junior Młodszy B2
SMS Łódź - GKS Bełchatów 2:0 (0:0)
Skład GKS: Pajkert Szymon (’73 Kacprzyk Grzegorz) – Głowacki Bartosz, Morkowski Filip, Lisowski Bartłomiej, Chudzik Jakub – Kowalczyk Piotr (’55 Rogut Joachim), Łudczak Bartosz, Lesiak Sebastian (’63 Szmigielski Aleksander), Miedwiediew Maciej - Mielczarek Piotr, Warnecki Damian
II LW Junior Młodszy B2
RKS Radomsko - GKS Bełchatów 5:0 (3:0)
Skład GKS: Wróblewski – Ciołek, Madejczyk, Szmigielski (41’ Tomski), Kacprzyk, Komar, Kasznicki, Wenus, Miarka Kowalczyk (41’ Kaflowski), Rogut (41’ Białkowski )
II LW Trampkarz C1
Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów 0:9 (0:5)
Bramki dla GKS: 12’ Jakub Markiewicz, 31’ (as. Kapica), 18’ Michał Łukaszewski (as. Markiewicz), 22’ Michał Łukaszewski (as. Markiewicz), 40’ Kacper Płochocki, 48’ Miłosz Kapica (as. Płochocki), Miłosz Kapica 70’, Miłosz Kapica 73’, Miłosz Kapica 77’
Skład GKS: Pawelczyk – Grabowiecki, Zerka, Piechura, Michalski, Markiewicz, Rogan, Tomczyk, Łukaszewski, Kapica, Płochocki.
Na ławce pozostali: Ciołek i Madejczyk
I LW Trampkarz C2
AP UKS Mazovia Tomaszów Maz. - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Skład GKS: Wolankiewicz (24’ Kilian [48’ Białkowski] - Przywara, Ciołkowski, Stemplewski, Stefaniak (36’ Korpas) - Góralczyk, Marchewka, Sobera - Kaflowski (36’ Tomski), Mizera, Kuśmierek (55’ Mielczarek)
Na ławce pozostali Wenus i Broś
OL Młodzik D1 gr. I
Polonia Gorzędów – GKS I Bełchatów 0:12 (0:4)
Bramki dla GKS: Czyżewski Szymon 6x, Rygała Bartek 2x, Kurzawa Ernest, Bartkiewicz Maciej, Gaszewski Antek, Nowak Jakub
Skład GKS: Gogul, Kurzydlak, Gaszewski, Bartkiewicz, Załęczny, Czyżewski, Rygała, Kurzawa, Glapiński, Bochman, Pietryka, Kmiecik, Kapuściński, Nowak, Jurczyk, Zakrzewski
OL Młodzik D1 gr. II
GKS Bełchatów – LKS Mierzyn 5:0
Skład GKS: Wójcik i Szymczak - Płomiński, Kabziński, Kucharski, Urbaniak, Galicki, Książczyk, Sobala, Walęciak, Foltyn, Samsik, Klecha, Dobrakowski, Woch, Kowalczyk, Krzysztofik, Lang
OL Młodzik D2 gr. I
MUKS Szóstka Radomsko - GKS Bełchatów 4:0
Skład GKS: Tarka - Domański, Kwapiński, Frąckiewicz - Skrobek, Marciniec, Węglewski, Jaśkiewicz - Krawętek
Grali również:
Kępa, Matyśkiewicz, Kaczmarek, Łabędzki, Ryłka, Urbański, Pietrasiak, Winiarski, Witkowski
Fot. Piotr Tokarczyk