Menu
Logo
Fortuna
 

Udana zbiórka dla Ani

Udana zbiórka dla Ani

Podczas sobotniego meczu PGE GKS Bełchatów ze Stalą Stalowa Wola, pomimo słabszej frekwencji na GIEKSA Arenie, udało się zapełnić puszki wolontariuszek akcji „Stawiamy Anię na nóżki”. Oficjalna publiczna zbiórka pieniędzy na pomoc dla czteroletniej Ani Koźby zakończyła się wynikiem 2.890,54 zł oraz 5 euro.

W imieniu organizatorów a przede wszystkim samej Ani, która pierwszy raz w życiu oglądała na żywo mecz naszej drużyny, dziękujemy kibicom "Brunatnych" za wsparcie!

Już wkrótce będzie można także licytować dwie meczowe, "ekstraklasowe" koszulki PGE GKS Bełchatów oraz medal za udział GKS w finale Pucharu Ekstraklasy.

Ania Koźba urodziła się prawie trzy miesiące przed czasem. Przeszła niedotlenienie i ma mózgowe porażenie dziecięce. Rehabilitacja jest dla Ani jedyną drogą i nadzieją na uzyskanie sprawności i normalne życie. Od wyjścia ze szpitala po urodzeniu ta dzielna dziewczynka przebyła już tysiące kilometrów w drodze do gabinetów lekarzy i terapeutów, na turnusy rehabilitacyjne i specjalistyczne wizyty w całej Polsce. Ciężka praca przynosi efekty i nie można jej zaprzestać. Ania musi obecnie przejść leczenie bioder i nóżek w klinice ortopedycznej w Aschau, które kosztuje 250 tys. zł. Operacje i leczenie w tej niemieckiej klinice pozwolą postawić Anię na nóżki, są jej szansą na samodzielność.

Konto do wpłat dla Ani:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
77-400 Złotów, Stawnica 33A
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytuł wpłaty: Darowizna na leczenie i rehabilitację Anny Koźby 636/K

Wpłat można dokonywać także poprzez tę stronę

Przekazaną Ani darowiznę można odliczyć od dochodu w rocznym zeznaniu podatkowym. Wszystkim ludziom o wielkim sercu serdecznie dziękujemy!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
00:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1085881