Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Sapela w sztabie Akademii

Sapela w sztabie Akademii

Na początku marca sztab szkoleniowy Akademii GKS Bełchatów został wzmocniony nowym koordynatorem bloku bramkarskiego. Umowę z największą w regionie akademią piłkarską podpisał Łukasz Sapela, wychowanek górniczego klubu i bramkarz, który może pochwalić się faktem, że przez 752 minuty był niepokonany w meczach Ekstraklasy.

Łukasz Sapela będzie odpowiadał w naszej Akademii za szkolenie bramkarzy razem z Krystianem Paprockim. Dodatkowo będzie pełnił funkcję trenera koordynatora bloku bramkarskiego, wytyczając nowe ścieżki rozwoju i kierunki, w których poszczególni bramkarze będą się rozwijali.

– Mamy nadzieję, że nasi bramkarze będą chcieli skorzystać z bogatego doświadczenia trenera, które nabył w wielu klubach. Warto przypomnieć, że poza rozegraniem 168 oficjalnych meczów w GKS Bełchatów, trener Sapela reprezentował np. azerbejdżański Revan Baku, Zawiszę Bydgoszcz czy Miedź Legnica – mówi Bartłomiej Kondracki, wiceprezes ds. sportowych Akademii GKS Bełchatów.

Bełchatowianin, który posiada licencję trenerską UEFA B, wcześniej pracował z młodymi bramkarzami w Akademii Miedzi Legnica oraz przez dwa lata zajmował się szkoleniem golkiperów pierwszego zespołu Olimpii Grudziądz. Ponadto jesienią 2021 r. dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem w sztabie trenerskim pierwszej drużyny GKS Bełchatów występującej w rozgrywkach eWinner 2 Ligi.

Bramkarze trenujący w naszej Akademii od samego początku mogli liczyć na specjalistyczne treningi bramkarskie, nad przebiegiem których czuwał trener Krystian Paprocki (wcześniej z pomocą trenera Marka Pochopienia). Zajęcia umożliwiające rozwijanie swoich umiejętności technicznych odbywają się w kilku małych grupach.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2917221