Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Analitycy eWinnera oceniają

Analitycy eWinnera oceniają

GKS Bełchatów niezbyt dobrze radził sobie w rundzie jesiennej obecnego sezonu eWinner 2 ligi. Czy drużynie uda się utrzymać? Analitycy bukmacherscy oceniają.

GKS Bełchatów nie przegrał wprawdzie trzech ostatnich spotkań, jednak dwa razy mieliśmy do czynienia z remisami, co drużynę z województwa łódzkiego zbytnio nie urządza. Potrzebne są jej zwycięstwa, by wreszcie wyjść ze strefy spadkowej. Na ten moment do Znicza Pruszków, który jest w bezpiecznej strefie, brakuje im 5 punktów.

Analitycy z firmy bukmacherskiej eWinner typują, że prawdopodobieństwo tego, że GKS Bełchatów spadnie do niższej ligi, wynosi ok. 70% (kurs 1.42). A jak wygląda analiza jeśli chodzi o szanse bełchatowian na utrzymanie się w eWinner 2 lidze? Tutaj mamy do czynienia z wyższym kursem - 2.65 (ok. 40% szans na utrzymanie). Na rozpoczęcie rundy wiosennej, GKS czeka ciężkie wyjazdowe spotkanie ze Śląskiem II Wrocław.

Zakłady bukmacherskie dla fanów piłki nożnej

Sponsor eWinner 2 ligi przygotował dla nowych klientów bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka do 110 PLN. Wykorzystać go można na najbliższy mecz GKS Bełchatów, na zakłady związane z klasyfikacją końcową eWinner 2 ligi, ale także na spotkania Ekstraklasy czy też innych rozgrywek sportowych.

Fanów piłkarskich rozgrzewa kwestia rozstrzygnięć w Ekstraklasie. Kto zostanie Mistrzem Polski? Bukmacherzy nie dają żadnych szans Legii Warszawie (kurs 2000.00). Kto został w walce o bój? Największe szanse specjaliści z eWinnera dają trzem drużynom - Lechowi Poznań (kurs 1.45), Pogoni Szczecin (kurs 4.50) i Raków Częstochowie (kurs 5.50). Sporo namieszać może Radomiak Radom, który obecnie jest na 4. miejscu (kurs 25.00).

Więcej aktualnych kursów na zakłady bukmacherskie znajdziecie na oficjalnej stronie sponsora tytularnego 2 Ligi.

eWinner - polski legalny bukmacher i sponsor tytularny 2 ligi

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 2 ligi piłkarskiej.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2941928