Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Plan inauguracyjnego mikrocyklu

Plan inauguracyjnego mikrocyklu

Po sześciu tygodniach ciężkich przygotowań nadszedł czas na pierwszy przedmeczowy mikrocykl, bowiem już w najbliższy weekend ruszają wiosenne rozgrywki w eWinner 2 Lidze. "Brunatni" zagrają na początek na wyjeździe.

Kadra GKS Bełchatów rozpocznie meczowy tydzień poniedziałkowym treningiem o godz. 15. Na wtorek zaplanowano dwie sesje w godz. 10 i 15. Środa i czwartek to zajęcia od godz 10 a ostatnia jednostka odbędzie się w piątek o godz. 11. Jeśli warunki pozwolą, to wszystkie treningi odbędą się na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu.

W sobotę meczowa dwudziestka wyjedzie do stolicy Dolnego Śląska, by o godz. 14 na stadionie przy ul. Oporowskiej rozpocząć pojedynek 21. kolejki eWinner 2 Ligi ze Śląskiem II Wrocław.

Z kolegami nie trenuje Adrian Bielka, który rozpoczął dziś testy w trzecioligowym ŁKS Łagów.

Mecz będzie można obejrzeć bezpłatnie w aplikacji mobilnej eWinner lub po wykupieniu subskrypcji na cały miesiąc na platformie Sportize. W przypadku opcji bukmachera wystarczy się zarejestrować i ściągnąć aplikację, by transmisje z eWinner 2 ligi móc oglądać na urządzeniach mobilnych bezpłatnie z każdego miejsca. Aby oglądać mecze, trzeba mieć ściągniętą najnowszą wersję aplikacji. Najczęściej zadawane pytania TUTAJ.

Transmisje ze wszystkich meczów eWinner 2 Ligi dostępne są także na ogólnodostępnej, płatnej platformie streamingowej www.sportize.pl (koszt miesięcznej subskrypcji to 23,99 zł). Szczegółowa instrukcja dotycząca transmisji wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dostępna jest TUTAJ. 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2974140