Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Wiosenne karnety na Sportową

Wiosenne karnety na Sportową

W poniedziałek 28 lutego rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze GKS Bełchatów w rundzie wiosennej sezonu 2021/22. Karnet będzie upoważniał do wejścia na 7 spotkań eWinner 2 Ligi na Stadionie Miejskim.

Domowe granie rozpocznie się od zaplanowanego na sobotę 5 marca pojedynku z Hutnikiem Kraków (godz. 14:45) a zakończy w połowie maja starciem ze Stalą Rzeszów.
 
Cennik jednorazowych biletów na mecze „Brunatnych” pozostaje taki jak w rundzie jesiennej, zatem wejściówki będą kosztowały 15 (normalny), 10 (ulgowy) i 5 zł (dziecięcy) dla posiadaczy Kart Kibica, bez względu na sposób i czas ich zakupu. Bilety bez Karty Kibica będą kosztować 5 zł więcej.
 
W oparciu o powyższe stawki ustalony został cennik karnetów, których ceny wynoszą:

a) dla trybuny zachodniej i północnej:

- karnet zwykły 90
- karnet ulgowy 60
- karnet dziecięcy 30

b) dla trybuny wschodniej:

- karnet na "młyn" 60

Karnety będzie można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. 1 Maja według harmonogramu:

- 28.02. - 4.03. w godz. 14 - 18
- 5.03. od godz. 11
 
Karnetu nie trzeba kupować osobiście. Można go także podarować w formie prezentu. W obu przypadkach należy tylko podać imię i nazwisko, PESEL oraz wybraną trybunę na stadionie. Niezbędne jest jedynie posiadanie przez obdarowanego Karty Kibica (tę za 5 zł można wyrobić bez udziału drugiej osoby).

Od poniedziałku 28 lutego karnety będzie można także nabywać przez stronę bilet.gksbelchatow.com

Trybuna wschodnia - "młyn"
 
Koszt wiosennego abonamentu to zaledwie 60 zł. Dystrybucja karnetów na trybunę wschodnią na rundę prowadzona będzie w Ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej w godzinach jego otwarcia.
 
Do zakupu karnetu potrzebne jest tylko imię, nazwisko i pesel. Karnety mogą nabywać tylko osoby posiadające ważną Kartę Kibica (nie jest potrzebna w momencie zakupu karnetu).
 
Zniżki
 
Dzieci do 13. roku życia zakupują bilet dziecięcy i na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/ pełnoletnim opiekunem, po uprzednim zakupie biletu. Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się od 13. do 26. roku życia, emerytom i rencistom,  osobom powyżej 65. roku życia, osobie niepełnosprawnej, honorowym krwiodawcom, Karta Dużej Rodziny (ogólnopolska i bełchatowska).

Według obecnie obowiązujących przepisów, w rundzie wiosennej sezonu 2021/22, stosując się do wytycznych organizacji meczów w okresie stanu epidemii COVID-19, klub ma możliwość udostępnienia sympatykom GKS tylko 30 % pojemności stadionu. W związku z tym nie będzie obowiązywała rezerwacja miejsc karnetowych z poprzedniego sezonu.

Posiadanie karnetu daje kibicom pierwszeństwo wchodzenia na stadion, gdyby liczba dostępnych miejsc na trybunach, wraz z wytycznymi rządu, uległaby pomniejszeniu.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2917232