Druga sparingowa wygrana

Drugi wygrany sparing zaliczyła drużyna GKS Bełchatów, która na płycie ze sztuczną nawierzchnią w Pruszkowie pokonała miejscowy Znicz 1:0. Jedynego gola strzelił w 10. minucie Szymon Lewicki, który dobił strzał Łukasza Wrońskiego.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga bełchatowian spuentowana dość szybko zdobytą bramką przez naszego nowego napastnika. Więcej goli nie padło, bo pomimo większego posiadania piłki zabrakło klarownych sytuacji. Na to przyjdzie z pewnością czas. W drugiej odsłonie, zobaczyliśmy już nową "jedenastkę", która miała na początku kłopoty, by z czasem zaprezentować się lepiej a dobrych sytuacji nie wykorzystali młodzi Kamil Mizera i Mateusz Kempski.

W meczu z rywalem z eWinner 2 Ligi w naszej ekipie zagrało 23 zawodników, w tym testowany ukraiński obrońca, Danylo Sayenko. Z powodu urazów nie wystąpili dziś natomiast Kamil Niewiadomski, Mateusz Gancarczyk i Dawid Flaszka.

Podopieczni trenera Kamila Sochy solidnie przepracowali tę jednostkę i mogą już powoli szykować się na następny wymagający tydzień.

W następną sobotę podzielona na grupy kadra "Brunatnych" rozegra dwa sparingi: w Kleszczowie z Arką Gdynia o godz. 10 i u siebie z ŁKS Łagów o 13:30.

Znicz Pruszków - GKS Bełchatow 0:1