Lewa strona wzmocniona

Do kadry GKS Bełchatów oficjalnie dołączył Kamil Niewiadomski, który pozytywnie przeszedł grudniowe i styczniowe testy w ekipie „Brunatnych”. Pozyskany z Miedzi Legnica 20-letni młodzieżowiec podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.
Mierzący 188 cm Niewiadomski może grać na lewej obronie lub boku pomocy a po raz pierwszy w meczowej akcji w tym roku mogliśmy go zobaczyć w sparingu przeciwko Lechii Tomaszów, w którym strzelił jedną z bramek i zaliczył asystę.
Posiadający status młodzieżowca zawodnik jest wychowankiem Polonii Warszawa, z której przeszedł do FCB Escola Varsovia, gdzie w trakcie pięcioletniego pobytu grał m.in. w Centralnej Lidze Juniorów.
Następny krok to przejście do pierwszoligowego Stomilu Olsztyn, skąd młody piłkarz trafił zimą 2020 roku do Miedzi Legnica, gdzie wystąpił w 50 meczach drugiego zespołu. Swoją postawą zapracował na treningi z pierwszym zespołem lidera zaplecza PKO Ekstraklasy, w którym nie zdążył jednak zagrać.
Naszemu nowemu zawodnikowi życzymy szybkiego debiutu w eWinner 2 Lidze!