Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Zima 2022 rozpoczęta!

Zima 2022 rozpoczęta!

Dwudziestu pięciu zawodników wzięło udział w pierwszym w nowym roku treningu drużyny GKS Bełchatów. "Brunatni" spotkali się na zajęciach wprowadzających na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Na "jedynce" zobaczyliśmy dziś m.in. pięciu zawodników, którzy będą w najbliższym czasie testowani. To bramkarz Dariusz Szczerbal, lewy pomocnik Kamil Niewiadomski, skrzydłowy Robert Prochownik oraz napastnicy Alexander Zaleczny i Szymon Rak.

W porównaniu do końcówki minionego roku, zabrakło piłkarzy, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu klubu, tj. Adam Dobosz, Mikołaj Grzelak, Mikołaj Gabor i Jewhen Radionow oraz Rafał Kujawa, który po krótkim okresie w końcówce rundy jesiennej, nie będzie już reprezentował naszych barw. Z powodu kontuzji na razie w przygotowaniach nie będzie uczestniczył Mateusz Kempski.

Na czwartek i piątek zaplanowano kolejno testy szybkości, siły i wydolności, które będą przeprowadzane w hali "Energia". W kolejnych dniach sztab spodziewa się kolejnych wyselekcjonowanych zawodników do obserwacji.

Formę sportową giekaesiacy będą szlifować m.in. w trakcie 10 meczów kontrolnych z rywalami od PKO Ekstraklasy po IV ligę. Testowanie rozpoczniemy w sobotę 22 stycznia sparingiem ze Zniczem Pruszków a zakończymy 26 lutego rywalizacją z rezerwami ekstraklasowego Rakowa.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Śląsk II Wrocław
Śląsk
II
Wrocław
2022-02-26
00:00
W
Hutnik Kraków
Hutnik
Kraków
2022-03-05
00:00
D
Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2022-03-12
00:00
W

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2135984