Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

[45GKS] Jubileuszowe logo

[45GKS] Jubileuszowe logo

Lada moment rozpocznie się rok 2022, w trakcie którego GKS Bełchatów będzie obchodził jubileusz 45-lecia istnienia. Z tej okazji został zaprojektowany specjalny znak graficzny, który będzie towarzyszył działaniom klubu w tym wyjątkowym czasie.

Znak graficzny, który z przyjemnością Wam prezentujemy, jest dziełem Daniela "Goudy" Tworskiego. To łódzki artysta i projektant, twórca marki odzieżowej "Gouda Works". To również aktywny kibic piłkarski, który kilkukrotnie odwiedził już stadion przy ul. Sportowej 3. Miał okazję współpracować m.in. z Miedzią Legnica, Polskim Związkiem Piłki Ręcznej, miastem Łódź oraz łódzką Manufakturą. Poznacie go bliżej klikając TUTAJ.

- Na wstępie należy zaznaczyć, że znak GKS Bełchatów nie jest łatwy przez swoją asymetryczność. Zwykle herby są zamknięte w jakiejś bezpiecznej formie czy to okręgu czy herbu. Tutaj kompozycja zauważalnie „leci” nam do lewej strony przez wpisanie całości w minuskułę litery „b” - opowiada Daniel Tworski. - Aby nieco wyważyć kompozycję „ubrałem” herb Gieksy w cyfry jubileuszowe. Nazwijmy to opatrznością losu, że tak to wszystko się ładnie ułożyło. Warto podkreślić, że mimo, iż sam herb nieco ginie w okolicznościowym znaku, to jednak nie dało się tego wykonać inaczej. Jest odważnie, bo to dość niespotykane rozwiązanie. Zastosowane skosy mają nadawać sportowy charakter. Jeśli wierzyć prawidłom sztuki, to właśnie diagonalizmy nadają dynamiki projektom - dodaje.

Jubileuszowy logotyp pojawi się m.in. na okolicznościowych gadżetach oraz nowych koszulkach pierwszej drużyny "Brunatnych", nad którymi także pracował Daniel "Gouda" Tworski. Ponadto przez cały 2022 rok na klubowej stronie internetowej oraz w social mediach będziemy przybliżali kibicom historię górniczego klubu. Materiały na ten temat grupowane będą pod specjalnym hashtagiem #45GKS .

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2328904