Wicemistrzowski sezon dostępny w sieci

Wicemistrzostwo Polski wywalczone w sezonie 2006/2007 jest do tej pory największym sportowym sukcesem GKS Bełchatów. Dzięki kanałowi YouTube nalężacemu do Ekstraklasy S.A. możemy zaproponować podróż do przeszłości i raz jeszcze przeżycie tych emocji związanych z walką o mistrzostwo Polski.

Kanał "Ekstraklasa Archiwum" istnieje od marca 2016 r. i prezentuje całe mecze, skróty oraz archiwalne bramki z udziałem drużyn uczestniczących w jej rozgrywkach. Filmy publikowane są w jakości FullHD i nie zawierają komentarza Canal+, a prezentowane są dźwięki płynące ze stadionu. Kanał dostępny jest TUTAJ.

Poniżej prezentujemy playlistę sezonu 2006/07, na której znajdują się wszystkie mecze opublikowane do tej pory w kanale tj. 26 z 30 rozegranych kolejek. Możemy dzięki temu przypomnieć sobie emocje związane z bramką Łukasza Garguły w 90. minucie przy Łazienkowskiej, przerwanie niesamowitej serii 73 domowych gier bez porażki Wisły Kraków czy triumfy nad Zagłębiem Lubin i Koroną Kielce. Aktalnie brakuje tylko czterech spotkań, w tym m.in. domowego sukcesu z Legią Warszawa (3:1).