Zaskakujący wynik rezerw

Aż 1:4 (0:0) przegrał PGE GKS II Bełchatów w meczu wyjazdowym z LKS Lubochnia, ostatnim zespołem w tabeli KEEZA Klasy Okręgowej.

Do przerwy nic nie zapowiadało porażki bełchatowskiej drużyny. Problemy zaczęły się po zmianie stron. Wynik otworzył gol gospodarzy, na który „Brunatni” odpowiedzieli golem Jakuba Miarki w 52. minucie. Później już błędy indywidualne bełchatowian pozwoliły najsłabszej drużynie ligi na zdobycie trzech kolejnych bramek, które pozwoliły jej finalnie zdobyć trzy punkty i świętować drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Po 13. kolejce KEEZA Klasy Okręgowej zespół rezerw bez zmian zajmuje czwartą pozycję, mając w dorobku 26 punktów (bramki 40-15). W najbliższej serii gier (6 listopada) o godz. 13:00 PGE GKS II zagra u siebie z liderem rozgrywek, mającą komplet trzynastu zwycięstw Stalą Niewiadów.

LKS Lubochnia – PGE GKS II Bełchatów 4:1 (0:0)
Bramka dla GKS: Jakub Miarka 52. (as. Hubert Jakubiec)

PGE GKS II: David Poghosyan – Norbert Stefaniak (86. Ernest Kurzawa), Stanisław Wenus, Jarosław Trzeboński, Hubert Jakubiec (71. Sebastian Ochocki) – Oskar Przywara (71. Szymon Sarnik), Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak (86. Bartłomiej Tomski), Jakub Miarka – Kacper Sionkowski (71. Mateusz Kaflowski), Bartłomiej Trzeboński

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz i Krystian Paprocki