Ósma wygrana rezerw

PGE GKS II Bełchatów wygrał siódmy domowy mecz w trwającym sezonie KEEZA Klasy Okręgowej. W niedzielę bełchatowianie dzięki bramkom dwóm bramkom Mateusza Kempskiego i trafieniu Bartłomieja Trzebońskiego pokonali 3:0 (0:0) Polonię Gorzędów.

Przewaga górniczej „dwójki” była widoczna w tym spotkaniu od samego początku. Jednak na bramki przyszło kibicom czekać do drugiej połowy. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Trzeboński, który ruszył z piłką w pole karne, mijając przy tym kolejnych obrońców i finalnie oddając celny strzał. Pięć minut później na 2:0 podwyższył mocnym uderzeniem Mateusz Kempski. Napastnik rezerw ustalił wynik w 87. minucie wykańczając indywidualną akcję Jakuba Miarki i celne podanie wzdłuż bramki.

Po rozegraniu dwunastu kolejek KEEZA Klasy Okręgowej zespół rezerw plasuje się na czwartej pozycji, mając w dorobku 26 punktów (bramki 39-11). Liderująca Stal Niewiadów ma dziesięć „oczek” więcej, notując do tej pory komplet dwunastu zwycięstw. W najbliższej serii gier (30 października) o godz. 14:00 PGE GKS II zagra na wyjeździe z LKS Lubochnia.

PGE GKS II Bełchatów – Polonia Gorzędów 3:0 (0:0)
Bramki dla GKS: Bartłomiej Trzeboński 70. (as. Kamil Mizera), Mateusz Kempski 75. i 87. (as. Jeremiasz Góralczyk, Jakub Miarka)

PGE GKS II: Leonid Otczenaszenko – Hubert Jakubiec, Stanisław Wenus (76. Jarosław Trzeboński), Mateusz Mikulski, Kamil Mizera – Oskar Przywara (81. Szymon Sarnik), Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak (86. Ernest Kurzawa), Bartłomiej Trzeboński – Mateusz Kempski, Kacper Sionkowski (71. Jakub Miarka)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz