Przerwana seria rezerw

PGE GKS II Bełchatów niespodziewanie przegrał niedzielny mecz KEEZA Klasy Okręgowej z Omegą II Kleszczów. Ta porażka sprawia, że giekaesiacy przerwali serię sześciu spotkań bez porażki i tracą już 10 punktów do niepokonanego lidera z Niewiadowa.

Giekaesiacy jechali do Łękińska w roli faworyta, co też miało znaleźć odzwierciedlenie w końcowym wyniku. Niestety po raz kolejny bełchatowianie mieli problem z finalizacją akcji ofensywnych. Brak skuteczności zemścił się w drugiej połowie, kiedy to gospodarze w przeciągu trzech minut dwukrotnie pokonali Davida Poghosyana. Najpierw w 60. minucie uczynił to Krzysztof Kowalski a chwilę później Adrian Ociepa.

Po rozegraniu 11 kolejek KEEZA Klasy Okręgowej zespół rezerw spadł na czwarte miejsce, mając w dorobku 23 punkty (bramki 36-11). Liderująca Stal Niewiadów w dalszym ciągu zachowuje miano niepokonanej drużyny, mając na koncie 33 „oczka”. Druga Ceramika Opoczno ma ich 25. W nadchodzącą niedzielę (24 października) o godz. 11:00 PGE GKS II zagra u siebie z Polonią Gorzędów.

Omega II Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 2:0 (0:0)

PGE GKS II: David Poghosyan – Norbert Stefaniak, Stanisław Wenus, Mateusz Mikulski, Jarosław Trzeboński (86. Ernest Kurzawa), Oskar Przywara (66. Hubert Jakubiec), Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak (81. Mateusz Kaflowski), Jakub Miarka (46. Kacper Sionkowski) - Mateusz Kempski, Bartłomiej Trzeboński

Żółta kartka dla GKS: Mateusz Kempski

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz i Krystian Paprocki