Menu
Logo
2liga
Pge

Czwórka "Brunatnych" w Grocholicach

Czwórka "Brunatnych" w Grocholicach

W czwartkowy poranek uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Żołnierzy Wojska Polskiego w Bełchatowie odwiedzili czterej zawodnicy pierwszej drużyny "Brunatnych": Leonid Otczenaszenko, Waldemar Gancarczyk, Artur Golański oraz Szymon Sołtysiński, którzy przeprowadzili pokazową lekcję wychowania fizycznego.

Po sympatycznym przywitaniu przedstawicieli klubu i życzeniach od GKS dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej, piłkarze przeszli do realizacji swojego miłego zadania.

Reprezentanci GKS Bełchatów rozpoczęli zajęcia od urozmaiconej rozgrzewki, by następnie przejść do elementów technicznych. Na koniec odbyły się wzbudzające największe emocje mini-mecze piłkarskie, które wyłoniły najlepszą drużynę turnieju pod wodzą Szymona Sołtysińskiego.

Z pewnością uczniowie otrzymali świetną okazję, by się wybiegać i jeszcze bardziej polubić wychowanie fizyczne a dodatkowo spędzić miło czas z piłkarzami swojego ulubionego klubu. Wielu z nich będzie obserwować giekaesiaków już podczas sobotniego meczu z KKS Kalisz.

Fot. Michał Antczak i Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wigry Suwałki
Wigry
Suwałki
2021-10-23
14:00
W
Sokół Ostróda
Sokół
Ostróda
2021-10-30
12:30
D
Stal Rzeszów
Stal
Rzeszów
2021-11-05
18:00
W

Fotogalerie

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2036128