Menu
Logo
2liga
Pge

Bilety na mecz z KKS

Bilety na mecz z KKS

W najbliższym domowym pojedynku drużyna GKS Bełchatów zmierzy się po raz pierwszy w historii z KKS Kalisz. Mecz z plasującymi się w górnej połowie tabeli kakaesiakami rozpocznie się w sobotę 16 października o godz. 15.

To będzie szósty mecz sezonu na stadionie przy Sportowej i wierzymy, że giekaesiacy dadzą swoim kibicom po raz trzeci powody do radości.

Naszym sympatykom udostępnione będą tego dnia ponownie trybuny wschodnia (A), zachodnia (C – bez sektorów od C9 do C13) i północna (D). W sektorze gości pojawi się zorganizowana grupa fanów z Kalisza.

Bilety

Sprzedaż biletów dla sympatyków GKS prowadzona jest na stronie bilet.gksbelchatow.com oraz a stacjonarnie w Punkcie Obsługi Kibica w dniach 14 - 15 października w godz. 14 - 18.

W dniu meczu bilety można nadal kupować na bilet.gksbelchatow.com, natomiast w POK-u będzie możliwa wymiana lub odbiór Kart Kibica oraz pomoc w zakupie wejściówek (od godz. 12).

Bilety bez względu na czas zakupu są dostępne w cenach:

- NORMALNY 15
- ULGOWY 10
- DZIECIĘCY 5


Karty VIP i SuperVIP

Posiadaczy jednorazowych kart VIP i SuperVIP na rundę jesienną 2021/22 zapraszamy na trybunę północną kołowrotem od ul. Sportowej 3.

Zgodnie z aktualnym stanem prawnym prosimy kibiców o zajmowanie co drugiego miejsca w sektorze w rzędach naprzemiennie. Zasłanianie ust i nosa jest obowiązkowe w sytuacji braku możliwości zachowania półtorametrowego dystansu.

Trybuna honorowa (z podziałem na strefy "0" i "1") nadal pozostaje trybuną "techniczną" bez wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji i dziennikarze).


Wejście

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 75 minut przed rozpoczęciem meczu, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi. Prosimy nie zostawiać przybycia na stadion na ostatnią chwilę.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeczenie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Do punktów kontroli dostępu (kołowrotów) kibice podchodzą w odpowiednich odstępach. Okazujemy Kartę Kibica z nabitym biletem lub karnetem lub wydrukowanym biletem oraz dowód potwierdzający tożsamość.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się na GIEKSA Arenie jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w punkcie kontroli.

Napoje

Podczas meczu nie będzie dostępny catering. Można wnieść własne napoje do 1 litra pojemności w plastikowym lub papierowym opakowaniu.

Bagaże podręczne i depozyt

Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych takich jak plecaki, torby czy reklamówki. Depozyt nie jest udostępniony przez organizatora.

Gromadzenie się

Zabronione jest zarówno gromadzenie, jak i grupowanie się osób na parkingach stadionowych, w obszarach wejść na stadion, w ciągach komunikacyjnych, promenadach, strefach toalet, sektorach, schodach itd. Widzowie zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poleceń wydawanych przez służby porządkowe i stewardów, a także do respektowania komunikatów przekazywanych przez spikera.

Wyjście po zakończeniu meczu

Po meczu pierwsi stadion opuszczają kibice z trybun zachodniej (C) i północnej (D) a w drugiej kolejności wschodniej (A) i honorowej (E) od pierwszych sektorów najbliższych do wyjścia.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wigry Suwałki
Wigry
Suwałki
2021-10-23
14:00
W
Sokół Ostróda
Sokół
Ostróda
2021-10-30
12:30
D
Stal Rzeszów
Stal
Rzeszów
2021-11-05
18:00
W

Fotogalerie

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2036046