Menu
Logo
2liga
Pge

Z klasą lub drużyną na mecz!

Z klasą lub drużyną na mecz!

Trwa runda jesienna, w czasie której drużyna GKS Bełchatów jeszcze pięciokrotnie będzie rozgrywać swoje mecze na stadionie przy ul. Sportowej. "Brunatni" liczą na wsparcie z trybun także najmłodszych sympatyków.

Zapraszamy młodych fanów piłki nożnej na GIEKSA Arenę, gdzie na Trybunie Rodzinnej będą mogli wspólnie bawić się i uczyć kulturalnego dopingu. Zbierzcie jak najwięcej koleżanek i kolegów z klasy, poinformujcie nauczycieli i przybywajcie na Sportową! To samo dotyczy drużyn sportowych, które wraz z opiekunami mogą uczestniczyć w piłkarskich wydarzeniach i obserwpwać w akcji starszych "kolegów".

Aby grupa uczniów wraz z opiekunami bezpłatnie weszła na stadion, należy przed meczem przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz, czyli uczniów oraz opiekunów (imię, nazwisko oraz nr PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres: gks@gksbelchatow.com

Najbliższy mecz GKS Bełchatów rozegra w sobotę 16 października o godz. 15 z drużyną KKS Kalisz. Na zgłoszenia grup czekamy do czwartku 14 października do godz. 12.

Serdecznie zapraszamy!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wigry Suwałki
Wigry
Suwałki
2021-10-23
14:00
W
Sokół Ostróda
Sokół
Ostróda
2021-10-30
12:30
D
Stal Rzeszów
Stal
Rzeszów
2021-11-05
18:00
W

Fotogalerie

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2036009