Wyjazdowy remis rezerw

Piąty mecz bez porażki PGE GKS II Bełchatów. W sobotnim pojedynku bełchatowianie zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z MGKS Drzewica. Blisko skompletowania hat-tricka był Norbert Stefaniak.

Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej połowie meczu po bramce w 31. minucie. Kolejne dwa gole to trafienia Norberta Stefaniaka odpowiednio w 52. i 58. minucie. Przy pierwszym dokładnie w pole karne podał Oskar Przywara. Przy drugim faulowany w polu karny był Bartłomiej Trzeboński, po czym nasz zawodnik pewnie wykorzystał rzut karny. W 72. minucie Stefaniak podszedł po raz drugi do „jedenastki”, lecz tym razem bramkarz Drzewicy zdołał sparować jego uderzenie. 180 sekund później gospodarze wyprowadzili udaną kontrę, którą zakończyli zdobyciem bramki wyrównującej. Do końcowego gwizdka sędziego wynik meczu nie uległ już zmianie.

Po rozegraniu dziewięciu kolejek KEEZA Klasy Okręgowej zespół rezerw ponownie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając w dorobku 20 punktów (bramki 35-9). W niedzielę (10 października) o godz. 11:00 PGE GKS II zmierzy się z w spotkaniu domowym ze Startem Lgota Wielka.

MGKS Drzewica – PGE GKS II Bełchatów 2:2 (1:0)
Bramki dla GKS: Norbert Stefaniak 52 i 58. (as. Oskar Przywara, rzut karny)

PGE GKS II: David Poghosyan – Bartłomiej Trzeboński, Stanisław Wenus, Jarosław Trzeboński, Hubert Jakubiec - Oskar Przywara, Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak, Norbert Stefaniak, Kacper Sionkowski, Peter Sobera (76. Sebastian Ochocki)

Żółta kartka w GKS: Damian Michalak

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz