Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Bilety na mecz z Pogonią

Bilety na mecz z Pogonią

Po środowym meczu pucharowym, już w najbliższą sobotę o godz. 16 na GIEKSA Arenie drużyna GKS Bełchatów podejmie beniaminka eWinner 2 Ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Będzie to piąte domowe spotkanie "Brunatnych" i wierzymy, że giekaesiacy powrócą to dobrej serii z początku sezonu, kiedy Sportowa 3 była nie do zdobycia.

Naszym kibicom udostępnione będą tego dnia ponownie trybuny wschodnia (A), zachodnia (C – bez sektorów od C10 do C13) i północna (D).

Bilety

Sprzedaż biletów dla sympatyków GKS prowadzona jest już stronie bilet.gksbelchatow.com oraz w Punkcie Obsługi Kibica w dniach 30 września - 1 października w godz. 14 - 18.

W dniu meczu bilety można nadal kupować na bilet.gksbelchatow.com, natomiast w POK-u będzie możliwa wymiana lub odbiór Kart Kibica oraz pomoc w zakupie wejściówek (od godz. 13).

Bilety bez względu na czas zakupu są dostępne w cenach:

- NORMALNY 15
- ULGOWY 10
- DZIECIĘCY 5


Karty VIP i SuperVIP

Posiadaczy jednorazowych kart VIP i SuperVIP na rundę jesienną 2021/22 zapraszamy na trybunę północną kołowrotem od ul. Sportowej 3.

Zgodnie z aktualnym stanem prawnym prosimy kibiców o zajmowanie co drugiego miejsca w sektorze w rzędach naprzemiennie. Zasłanianie ust i nosa jest obowiązkowe w sytuacji braku możliwości zachowania półtorametrowego dystansu.

Trybuna honorowa (z podziałem na strefy "0" i "1") nadal pozostaje trybuną "techniczną" bez wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji i dziennikarze).


Wejście

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 75 minut przed rozpoczęciem meczu, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi. Prosimy nie zostawiać przybycia na stadion na ostatnią chwilę.

Bilet można też nabyć bez Karty Kibica przez bilet.gksbelchatow.com podając dane osobowe a następnie wydrukować potwierdzenie, które należy okazać ochronie przy wejściu. Potwierdzenie można też pokazać na ekranie telefonu. Sugerujemy zakupu dokonać jak najszybciej.

W przypadku zakupu przez internet nowej Karty Kibica, będzie ją można odebrać w dniu meczu od godz. 9:00 w Punkcie Obsługi Kibica po okazaniu dowodu tożsamości.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeczenie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Wejście na stadion

Do punktów kontroli dostępu (kołowrotów) kibice podchodzą w odpowiednich odstępach. Okazujemy Kartę Kibica z nabitym biletem lub karnetem lub wydrukowanym biletem oraz dowód potwierdzający tożsamość.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się na GIEKSA Arenie jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w punkcie kontroli.

Napoje

Podczas meczu nie będzie dostępny catering. Można wnieść własne napoje do 1 litra pojemności w plastikowym lub papierowym opakowaniu.

Bagaże podręczne i depozyt

Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych takich jak plecaki, torby czy reklamówki. Depozyt nie jest udostępniony przez organizatora.

Gromadzenie się

Zabronione jest zarówno gromadzenie, jak i grupowanie się osób na parkingach stadionowych, w obszarach wejść na stadion, w ciągach komunikacyjnych, promenadach, strefach toalet, sektorach, schodach itd. Widzowie zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poleceń wydawanych przez służby porządkowe i stewardów, a także do respektowania komunikatów przekazywanych przez spikera.

Wyjście po zakończeniu meczu

Po meczu pierwsi stadion opuszczają kibice z trybun zachodniej (C) i północnej (D) a w drugiej kolejności wschodniej (A) i honorowej (E) od pierwszych sektorów najbliższych do wyjścia.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-12-05
18:00
D
Śląsk II Wrocław
Śląsk
II
Wrocław
2022-02-26
00:00
W
Hutnik Kraków
Hutnik
Kraków
2022-03-05
00:00
D

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2086950