Rezerwy z pewną wygraną

PGE GKS II Bełchatów cieszył się w niedzielę z trzeciego w sezonie 2021/2022 KEEZA ligowego zwycięstwa. Bełchatowianie pokonali pewnie w meczu wyjazdowym IKS Inowłódz 3:0 (0:0).

Giekaesiacy mogli objąć prowadzenie już w 4. minucie. Jednak strzał z rzutu karnego Jarosława Trzebońskiego obronił bramkarz gospodarzy. Mimo nieustannej przewagi bełchatowian i ciągłego dążenia do zdobycia bramki, wynik meczu po raz pierwszy zmienił się dopiero w 54. minucie, kiedy to Mateusz Kempski pewnie główkując wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Miarki. Dwie minuty później Bartłomiej Trzeboński płaskim strzałem samodzielnie sfinalizował akcję, którą zainicjował prostopadłym podaniem „Kempes”. Wynik meczu ustalił na kwadrans przed końcem gry Hubert Jakubiec.

W 7. kolejce KEEZA Klasy Okręgowej PGE GKS II zagra w sobotę 18 września o godz. 16:00 w spotkaniu domowym z Orłem Parzęczew. Wcześniej, w środę 15 września, czeka ich mecz okręgowego Pucharu Polski z trzecioligową Lechią Tomaszów Maz. (godz. 15:30).

IKS Inowłódz – PGE GKS II Bełchatów 0:3 (0:0)
Bramki dla GKS: Mateusz Kempski 54. (as. Jakub Miarka), Bartłomiej Trzeboński 56. (as. Mateusz Kempski), Hubert Jakubiec 74. (as. Jarosław Trzeboński)

PGE GKS II: David Poghosyan (81. Oskar Tkaczyński) - Kamil Mizera, Jarosław Trzeboński, Mateusz Mikulski, Hubert Jakubiec (76. Stanisław Wenus), Bartłomiej Trzeboński (61. Nor bert Stefaniak), Jeremiasz Góralczyk (81. Bartłomiej Tomski), Jakub Miarka (66. Damian Michalak), Oskar Przywara (71. Sebastian Ochocki), Mateusz Kempski, Kacper Sionkowski (51. Peter Sobera)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz i Krystian Paprocki