Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Nowy Partner Techniczny PGE GKS

Nowy Partner Techniczny PGE GKS

Firma Tomadex – właściciel marki KEEZA została nowym Partnerem Technicznym PGE GKS Bełchatów. Umowa o współpracy została zawarta na sezon 2016/2017.

Pierwszą drużynę w nowych, dedykowanych strojach kibice będą mogli zobaczyć od inauguracyjnego meczu ligowego z Olimpią Zambrów (30 lipca, godz. 17).

W strojach nowego dostawcy sprzętu występować będzie m.in. także druga drużyna PGE GKS Bełchatów.

KEEZA to prężnie rozwijająca się polska marka odzieży sportowej. Siedziba firmy znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, a więc w niedalekiej odległości od Bełchatowa, co jest istotne z punktu widzenia logistyki i w wyjątkowych przypadkach umożliwia realizację zamówień w bardzo krótkim czasie. Jak mówi Tomasz Szulc współwłaściciel producenta marki, firma zatrudnia ok. 180 pracowników dbających o poziom i terminowość realizowanych zamówień. Należy podkreślić, że firma jest praktycznie samowystarczalna, gdyż ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, na który składa się: hafciarnia, dziewiarnia, drukarnia oraz szwalnia. Produkcja odzieży marki KEEZA odbywa się przy użyciu różnorodnych materiałów o właściwościach termoaktywnych oraz z zastosowaniem zróżnicowanych technologii służących do personifikacji oraz zdobień np. druk sublimacyjny cyfrowy, sitodruk, haft, termotransfer.

Marce KEEZA zaufało wiele polskich klubów  m.in. Kotwica Kołobrzeg, ROW 1964 Rybnik, Błękitni Stargard Szczeciński i ŁKS Łódź. W strojach KEEZA występują również sportowcy z m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Finlandii, Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy oraz USA i Kanady.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2325637