Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

GKS II lepszy od spadkowicza

GKS II lepszy od spadkowicza

PGE GKS II Bełchatów był wyraźnie lepszy od spadkowicza z IV ligi - Ceramiki Opoczno - w niedzielnym meczu 3. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej. Bełchatowianie wygrali to spotkanie 5:1.

Wynik meczu w 19. minucie otworzyła bramka samobójcza. Po chwili goście z Opoczna doprowadzili do wyrównania po ładnym strzale z dystansu Marcina Mireckiego. Na blisko dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy na ponowne prowadzenie wyprowadził bełchatowian Mateusz Kempski, dla którego był to piąty gol w „okręgówce”.

W drugiej odsłonie spotkania z bramek cieszyli się już tylko gospodarze. Dwie minuty po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Kamil Mizera, który ponadto w 67. minucie podszedł do rzutu karnego, ale jego uderzenie zdołał sparować bramkarz Ceramiki. Wcześniej, bo w 56. wynik na 4:1 podwyższył Bartłomiej Trzeboński, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym. Końcowy rezultat ustalił w 81. minucie Mateusz Mikulski.

W 4. kolejce zespół rezerw czeka wyjazdowy pojedynek z Włókniarzem Moszczenica, który po trzech kolejkach może pochwalić się takim samym bilansem spotkań i dorobkiem punktowym (7 punktów).

PGE GKS II Bełchatów – Ceramika Opoczno 5:1 (2:1)
Bramki dla GKS: bramka samobójcza 19. (as. Oskar Przywara), Mateusz Kempski 34. (as. Kamil Mizera), Kamil Mizera 47. (as. Bartłomiej Trzeboński), Bartłomiej Trzeboński 56. (as. Oskar Przywara), Mateusz Mikulski 81. (as. Damian Michalak)

PGE GKS II: Leonid Otczenaszenko (86. David Poghosyan), Norbert Stefaniak (71. Sebastian Ochocki), Jarosław Trzeboński (81. Stanisław Wenus), Mateusz Mikulski, Hubert Jakubiec, Oskar Przywara, Jeremiasz Góralczyk (71. Damian Michalak), Jakub Miarka, Kamil Mizera (86. Bartłomiej Tomski), Mateusz Kempski (81. Peter Sobera), Bartłomiej Trzeboński (61. Kacper Sionkowski)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz, Marcin Sochacki i Krystian Paprocki
Kierownik drużyny: Mariusz Filanowski

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-12-05
18:00
D
Śląsk II Wrocław
Śląsk
II
Wrocław
2022-02-26
00:00
W
Hutnik Kraków
Hutnik
Kraków
2022-03-05
00:00
D

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2086917