Wyjazdowy remis rezerw

Drużyna PGE GKS II Bełchatów zremisowała w sobotnim meczu wyjazdowym KEEZA Klasy Okręgowej z Pilicą Przedbórz 1:1 (0:1). Jedyna bramka dla bełchatowian padła w drugiej części spotkania.

Giekaesiacy jechali do Przedborza podbudowani wysokim zwycięstwem w ligowej inauguracji (9:0 z Astorią Szczerców) i awansem do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski (5:0 z Polonią Gorzędów). W Przedborzu jednak gospodarze postawili się przyjezdnym i to oni objęli prowadzenie po bramce w 37. minucie. Podopieczni Adriana Teodorczyka i Zygmunta Łuszcza wyrównali pięć minut po przerwie za sprawą Petera Sobera, który precyzyjnym strzałem przy słupku sfinalizował akcję zainicjowaną ofensywnym wejściem Norbertem Stefaniaka.

W 3. kolejce Klasy Okręgowej nasza „dwójka” zagra w niedzielę 29 sierpnia o godz. 17:30 w spotkaniu domowym z mającą komplet punktów po dwóch kolejkach Ceramiką Opoczno.

MKS Pilica Przedbórz – PGE GKS II Bełchatów 1:1 (1:0)
Bramka dla GKS: Peter Sobera 50. (as. Norbert Stefaniak)

Żółta kartka: Sebastian Ochocki

PGE GKS II: David Poghosyan – Sebastian Ochocki, Jarosław Trzeboński, Stanisław Wenus, Hubert Jakubiec, Szymon Sarnik (56. Marcel Żegota), Jeremiasz Góralczyk, Bartłomiej Tomski (56. Damian Michalak), Norbert Stefaniak, Bartomiej Trzeboński, Peter Sobera (76. Szymon Czyżewski)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz