Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Transmisja meczu ze Zniczem

Transmisja meczu ze Zniczem

Przed nami pierwszy mecz sezonu na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej, w którym w sobotę 7 sierpnia zmierzymy się ze Zniczem Pruszków. Dla kibiców, którzy nie będą mogli przybyć na GIEKSA Arenę, przygotowane są dwie możliwości oglądania tego spotkania.

Dzięki umowie PZPN z eWinner, bukmacher uruchomił na swojej platformie streaming wszystkich meczów, które nie będą transmitowane przez Telewizję Polską. Będzie to możliwe dzięki nabyciu przez eWinner wyłącznych praw streamingowych oraz praw do własnej produkcji sygnału, który zostanie zrealizowany przy użyciu automatycznych kamer obsługiwanych przez sztuczną inteligencję. Kamera firmy Sportize.pl jest już zamontowana na Stadionie Miejskim.

Z każdej kolejki ligowej pokazywany jest jeden mecz w TVP. Pozostałe spotkania będzie można obejrzeć w aplikacji mobilnej eWinner. Wystarczy się zarejestrować i ściągnąć aplikację, by transmisje z eWinner 2 ligi móc oglądać na urządzeniach mobilnych bezpłatnie z każdego miejsca. Aby oglądać mecze, trzeba mieć ściągniętą najnowszą wersję aplikacji.

Transmisje ze wszystkich meczów eWinner 2 Ligi dostępne będą także na ogólnodostępnej, płatnej platformie streamingowej www.sportize.pl (koszt miesięcznej subskrypcji to 23,99 zł).

Szczegółowa instrukcja dotycząca transmisji wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dostępna jest TUTAJ.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW




 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGI



PARTNERZY TECHNICZNI


 



PARTNERZY MEDIALNI



PARTNER MEDYCZNY



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 859561