Menu
Logo
2liga
Pge

Zapraszamy po karnety

Zapraszamy po karnety

W poniedziałek 26 lipca rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze GKS Bełchatów w rundzie jesiennej sezonu 2021/22. Górniczy klub proponuje swoim kibicom niższe ceny pojedynczych biletów i karnetów niż przed rokiem.
 
Karnet będzie upoważniał do wejścia na 10 spotkań eWinner 2 Ligi na Stadionie Miejskim oraz pierwszy domowy mecz w Fortuna Pucharze Polski. Wszystko rozpocznie się od zaplanowanego na sobotę 7 sierpnia pojedynku ze Zniczem Pruszków (godz. 17:00).

Zmiana organizacyjna dotyczy trybuny wschodniej, na którą - zgodnie z życzeniem samych kibiców - wraca tzw. „młyn”. Trybuna południowa ma być natomiast udostępniana w wyjątkowych sytuacjach.
 
Cennik jednorazowych biletów na mecze „Brunatnych” w trakcie rundy jesiennej został uproszczony, w wyniku czego wejściówki będą kosztowały 15 (normalny), 10 (ulgowy) i 5 zł (dziecięcy), bez względu na sposób i czas ich zakupu.
 
W oparciu o powyższe stawki ustalony został cennik jesiennych karnetów, których ceny wynoszą:

a) dla trybuny zachodniej i północnej:

- karnet zwykły 119
- karnet ulgowy 89
- karnet dziecięcy 39

b) dla trybuny wschodniej:

- karnet ogólny 89

Nowy cennik oznacza, że poza oszczędnością czas, w np. przypadku karnetu normalnego posiadacz karnetu ma także dwa gratisowe mecze ligowe oraz bezpłatne wejście na pierwszy pojedynek w ramach Fortuna Pucharu Polski (czekamy na losowanie).

Karnety będzie można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. 1 Maja według harmonogramu:

- 26-27 lipca w godz. 9-13
- 28-30 lipca w godz. 13-17
- 31 lipca w godz. 9-12

Od poniedziałku karnety będzie można także nabywać przez stronę bilet.gksbelchatow.com
 
Według obecnie obowiązujących przepisów, w rundzie jesiennej sezonu 2021/22, stosując się do wytycznych organizacji meczów w okresie stanu epidemii COVID-19, klub ma możliwość udostępnienia sympatykom GKS tylko 50 % pojemności stadionu. W związku z tym nie będzie obowiązywała rezerwacja miejsc karnetowych z poprzedniego sezonu.

Posiadanie karnetu daje kibicom pierwszeństwo wchodzenia na stadion, gdyby liczba dostępnych miejsc na trybunach, wraz z wytycznymi rządu, ulegała pomniejszeniu.

Klub zwraca się do swoich fanów z prośbą o wyrozumiałość i potraktowanie karnetów jako „cegiełek” gdyby w wyniku decyzji administracyjnych w trakcie rundy jesiennej mecze miałyby się ponownie odbywać bez udziału publiczności.
 
Karnetu nie trzeba kupować osobiście. Można go także podarować w formie prezentu. W obu przypadkach należy tylko podać imię i nazwisko, PESEL oraz wybraną trybunę na stadionie. Niezbędne jest jedynie posiadanie przez obdarowanego Karty Kibica (tę za 5 zł można wyrobić bez udziału drugiej osoby).
 
Trybuna wschodnia - "młyn"
 
Zgodnie z wolą samych kibiców, w rundzie jesiennej będą oni prowadzić doping na trybunie "A". Koszt jesiennego abonamentu to 89 zł. Dystrybucja karnetów na trybunę wschodnią na rundę prowadzona będzie tylko w Ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej w godzinach jego otwarcia.
 
Do zakupu karnetu potrzebne jest tylko imię, nazwisko i pesel. Karnety mogą nabywać tylko osoby posiadające ważną Kartę Kibica (nie jest potrzebna w momencie zakupu karnetu). Jeśli upłynęła ważność Twojej Karty, możesz wyrobić ją w ośrodku Kibice Razem za dodatkowe 5 złotych.
 
Zniżki
 
Dzieci do 13. roku życia zakupują bilet dziecięcy i na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem, po uprzednim zakupie biletu. Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się od 13. do 26. roku życia, emerytom i rencistom,  osobom powyżej 65. roku życia, osobie niepełnosprawnej, honorowym krwiodawcom, Karta Dużej Rodziny (ogólnopolska i bełchatowska).

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Garbarnia Kraków
Garbarnia
Kraków
2021-09-24
15:00
W
Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2021-09-29
15:00
D
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń
Grodzisk
Mazowiecki
2021-10-02
15:00
D

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1996565