Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Oskar Przywara na dwa lata

Oskar Przywara na dwa lata

Kolejny zawodnik z rocznika 2003 dołącza oficjalnie do kadry drugoligowego GKS Bełchatów. Pierwszy profesjonalny kontrakt z GKS podpisał dziś Oskar Przywara. Blisko 18-letni pomocnik rezerw "Brunatnych" złożył podpis pod dwuletnią umową.

Urodzony 6 listopada 2003 roku w Piotrkowie Trybunalskim zawodnik przygodę z piłką rozpoczynał we Włókniarzu Moszczenica, skąd latem 2016 roku trafił do Bełchatowa do drużyny prowadzonej przez trenera Adriana Teodorczyka. Dzięki tak długiej grze w naszych juniorskich zespołach, Oskar nabył już status wychowanka GKS Bełchatów.

W minionym sezonie Oskar wystąpił w drużynie PGE GKS II Bełchatów w 27 meczach KEEZA Klasy Okręgowej, w których strzelił 8 goli i zaliczył aż 18 asyst oraz trzech meczach pucharowych (4 gole plus 2 asysty). "Ozi" zagrał także w 12 spotkaniach lig juniorskich, gdzie trafiał do bramki dwa razy i dodał dwie asysty. Łącznie w wymienionych meczach młody pomocnik zagrał przez 2.859 minut.

Oskar od poczatku okresu przygotowawczego pracuje z pierwszą drużyną i wystąpił w każdym z czterech meczów sparingowych.

Mierzący 183 cm pomocnik będzie miał w nowym sezonie numer "20".

W kadrze GKS Bełchatów na sezon 2021/22 jest już zatem pięciu zawodników z drużyny GKS 2003: Kewin Komar, Kamil Mizera, Mateusz Kempski, Kacper Sionkowski i opisywany Oskar Przywara.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY