Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Remisowy test z Polonią

Remisowy test z Polonią

Czwarty mecz kontrolny GKS Bełchatów zakończył się trzecim remisem. Tym razem "Brunatni" rywalizowali na boisku nr MCS z trzecioligową Polonią Warszawa.

Goście już w 2. minucie zagrozili poważnie naszej bramce, ale piłka pofrunęła nad poprzeczką. Bełchatowianie oddali w odpowiedzi dwa niecelne uderzenia z dystansu. W 40. minucie testowany Bartosz Sitkwoski tak zacentrował, że niemal wpakował piłkę "za kołnierz" bramarza Polonii, ale golkiper ofiarnie interweniował. P chwili niecelnie główkował Szymon Sołtysińki. W 44. minucie Damian Warnecki wszedł w dynamincznie w pole karne, ale jego uderzenie z bliska nie zakończyło się golem, bo piłka trafiła jeszcze w obrońcę.

Po zmianie stron w naszym zespole zobaczyliśmy dziewięciu nowych zawodników. Gola strzelił jednak ten, który został na boisku, czyli Dawid Flaszka, który wykorzystał rzut karny podyktowany po zagraniu ręką rywala. Do odnotowania jest ładna akcja Oskara Przywary, którego podanie niestety nie zostało wykorzystane. W 77. minucie piękną przewrotką zakończoną golem popisał się Krystian Pieczara. W końcówce nasi młodsi zawodnicy przeprowadzili kilka dynamicznych, np. kiedy po akcji Kamila Mizery blisko gola był testowany Adrian Bielka.

Kolejny sparing GKS Bełchatów rozegra na wyjeździe w sobotę 24 lipca z Radomiakiem Radom.

GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1:1
Dawid Flaszka (50.) k - Krystia Pieczara (77.)

Skład GKS Bełchatów:

I połowa: Kewin Komar - Mikołaj Grzelak, Martin Klabník, Adam Dobosz, Bartosz Sitkowski - Damian Warnecki, Waldemar Gancarczyk, Artur Golański, Mikołaj Gabor - Szymon Sołtysiński, Dawid Flaszka.

II połowa: Leonid Otczenaszenko - Oskar Przywara, Kajetan Kunka, Mateusz Mikulski, Bartosz Sitkowski (61. Hubert Jakubiec) - Kamil Mizera, Michał Graczyk, Marcin Ryszka, Jakub Miarka (75. Damian Warnecki), Adrian Bielka - Dawid Flaszka (61. Szymon Sołtysiński)

Fot. Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY