Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Przedostatni domowy sparing

Przedostatni domowy sparing

Trzeci tydzień przygotowań "Brunatnych" do nowego sezonu zakończy się sobotnim sparingiem z Polonią Warszawa. W sprawdzianie przeciwko "Czarnym Koszulom" mamy zobaczyć minimum sześciu testowanych.

Dla bełchatowian będzie to czwarta przedsezonowa próba a jednocześnie przedostatnia na własnym boisku. Zespół wciąż jest w budowie, więc ponownie zobaczymy inny skład. Na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu zagrać mają testowani: Adam Dobosz, Mateusz Mikulski, Bartosz Sitkowski, Michał Graczyk, Adrian Bielka i Szymon Sołtysiński. W porównaniu do meczu w Katowicach podziękowano już Piotrowi Cichockiemu i Mateuszowi Jarzynce. Z różnych powodów nie wystąpią jutro także Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński, Mateusz Kempski i Kacper Sionkowski.

Sparing z Polonią, która w minionym sezonie III ligi zajęła 4. miejsce, rozpocznie się o godz. 11:30. Tydzień później o godz. 12 drużyna GKS Bełchatów rozegra dodatkowy mecz kontrolny, w którym na wyjeździe rywalem "Brunatnych" będzie Radomiak Radom. Pięć godzin później, już w Bełchatowie, rozpocznie się sparing z Rakowem II Częstochowa, który zakończy przygotowania do sezonu 2021/22.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY