Menu
Logo
2liga
Pge

Gdzie oglądać eWinner 2 Ligę?

Gdzie oglądać eWinner 2 Ligę?

Po dwóch latach na zapleczu PKO Ekstraklasy, GKS Bełchatów wraca na trzeci poziom rozgrywkowy, gdzie rozegra swój 11. sezon w historii. Przez czas naszej nieobecności rozgrywki te przeszły sporą metamorfozę.

W kwietniu tego roku bukmacher eWinner został sponsorem tytularnym II ligi. Na mocy umowy do zakończenia sezonu 2022/23 rozgrywki nazywać się będą eWinner 2 Liga a transmisje meczów zostały scentralizowane.

Dzięki umowie PZPN z eWinner, rozgrywki II ligi zyskały m.in. nowe logo a bukmacher uruchomił na swojej platformie streaming wszystkich meczów, które nie będą transmitowane przez Telewizję Polską. Będzie to możliwe dzięki nabyciu przez eWinner wyłącznych praw streamingowych oraz praw do własnej produkcji sygnału, który zostanie zrealizowany przy użyciu automatycznych kamer obsługiwanych przez sztuczną inteligencję (bez komentarza).

Według umów, z każdej kolejki ligowej pokazywany jest jeden mecz w TVP. Pozostałe spotkania będzie można obejrzeć w aplikacji mobilnej eWinner.

Wystarczy się zarejestrować i ściągnąć aplikację, by transmisje z eWinner 2 ligi móc oglądać na urządzeniach mobilnych bezpłatnie z każdego miejsca. Aby oglądać mecze, trzeba mieć ściągniętą najnowszą wersję aplikacji.

Transmisje ze wszystkich meczów eWinner 2 Ligi dostępne będą także na ogólnodostępnej, płatnej platformie streamingowej www.sportize.pl (koszt miesięcznej subskrypcji to 23,99 zł).

Szczegółowa instrukcja dotycząca transmisji wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dostępna jest TUTAJ.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916898