Menu
Logo
2liga
Pge

"Nowy" Damian Warnecki

"Nowy" Damian Warnecki

Po rocznym pobycie w Skrze Częstochowa do GKS Bełchatów wraca 20-letni pomocnik Damian Warnecki. Wychowanek "Brunatnych" dobrze wykorzystał okres wypożyczenia i będzie w najbliższym sezonie reprezentował barwy macierzystego klubu.

Warnecki rozpoczął miniony sezon w kadrze GKS Bełchatów i zdążył zaliczyć występ w 1. kolejce Fortuna 1 Ligi przeciwko Górnikowi Łęczna po czym został wypożyczony do drugoligowej wówczas Skry Częstochowa.

W klubie spod Jasnej Góry "Warnek" zagrał w 24 spotkaniach eWinner 2 Ligi, w których strzelił trzy gole i dodał jedną asystę. Dynamiczny pomocnik wystąpił także w obu barażowych spotkaniach Skry, które zakończyły się niespodziewanym awansem do Fortuna 1 Ligi.

Damian rozpoczął letnie przygotowania z GKS 28 czerwca i wystąpił już w obu meczach kontrolnych. Z górniczym klubem łączy go jeszcze roczny kontrakt.

- Ten roczny pobyt w Skrze to był dobry krok - podkreśla Warnecki. Na pewno wzrosła pewność siebie, czuję się trochę innym zawodnikiem, także oceniam tę decyzję na duży plus. Miałem okazje, by moje statystyki były lepsze, ale nie zawsze się udawało. Zawsze starałem się jednak grać dla drużyny jak najlepiej. W Skrze najczęściej występowałem na skrzydle, czasem na "dziewiątce" czy w środku ataku, zależało to od koncepcji trenera na dany mecz.

- W dotychczasowych sparingach w Bełchatowie zagrałem jako skrzydłowy, taki ma na mnie pomysł trener Patryk Rachwał. Mam nadzieję, że będę drużynie potrzebny zdobywając gole i asystując kolegom - zakończył "Warnek".

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916877