Menu
Logo
Fortuna
Pge

Rezerwy zagrały na "piątkę"

Rezerwy zagrały na "piątkę"

PGE GKS II wygrał w meczu wyjazdowym ze Stalą Niewiadów 5:0 (1:0). Trzy bramki tego dnia zdobył Mateusz Kempski, który ma ich na koncie już osiemnaście.

Pierwsza odsłona spotkania była mocno wyrównana, ale pod kontrolą bełchatowian, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Huberta Jakubca. W drugiej części gry ponownie szybko zdobyta bramka pozwoliła na uspokojenie gry. Autorem gola w 49. minucie po raz pierwszy tego dnia był Mateusz Kempski. Napastnik górniczej „dwójki” drugi i trzeci raz wpisał się na listę strzelców w 65. i 85. minucie. W międzyczasie, w 62. minucie, trafił Oskar Przywara.

Po tym spotkaniu bełchatowianie zajmują drugie miejsce w KEEZA Klasie Okręgowej ze stratą zaledwie jednego punktu do KS Paradyż. Do IV ligi awansuje tylko zwycięzca rozgrywek.

W najbliższej kolejce PGE GKS II zagra w meczu domowym z Omegą II Kleszczów. Początek tego spotkania w środę 9 czerwca o godz. 17:00.

Stal Niewiadów – PGE GKS II Bełchatów 0:5 (0:1)
Bramki dla GKS: Kempski Mateusz 49., 65. i 85. (as. Miarka Jakub 2, Góralczyk Jeremiasz), Jakubiec Hubert 5. (as. Kempski Mateusz), Przywara Oskar 62. (as. Mizera Kamil)

PGE GKS II: Komar Kewin (86. Wolankiewicz Mateusz) – Mizera Kamil, Jakubiec Hubert (56. Wenus Stanisław), Trzeboński Jarosław, Stefaniak Norbert (81. Ossowski Olaf), Przywara Oskar (86. Kłótkowski Mikołaj), Góralczyk Jeremiasz (86. Tomski Bartłomiej), Miarka Jakub, Kaflowski Mateusz (76. Jaszczak Jan), Sionkowski Kacper, Kempski Mateusz

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz
Kierownik Marek Cieślak

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI

Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych 

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNI 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1867789