Deszczowa porażka "dwójki"

PGE GKS II Bełchatów niespodziewanie przegrał sobotni mecz KEEZA Klasy Okręgowej z Włókniarzem Moszczenica 1:3 (0:3). Obu drużynom przyszło przez pewien czas grać w trakcie intensywnych opadów deszczu.

Górnicza „dwójka” ten mecz przegrała w zasadzie już w pierwszej połowie, kiedy to w dziewięć minut, w trakcie ulewy, straciła trzy bramki. Ten słaby początek sobotniego spotkania spowodował, że mimo przebudzenia zespołu trenera Adriana Teodorczyka, nie udało się już odrobić straty. Giekaesiacy zdołali jedynie zdobyć bramką honorową, której autorem w 57. minucie był wprowadzony w drugiej części gry Kacper Sionkowski.

Po tym rozstrzygnięciu PGE GKS II osunął się ponownie na trzecią lokatę w tabeli, mając na koncie 48 punktów. W najbliższej kolejce zagra z Grabką Grabica.

Włókniarz Moszczenica – PGE GKS II Bełchatów 3:1 (3:0)
Bramka dla GKS: 57. Kacper Sionkowski (as. Kempski)

Żółte kartki: Miarka Jakub, Kempski Mateusz, Kołodziejczyk Bartosz

PGE GKS II: Komar Kewin – Mizera Kamil, Jakubiec Hubert, Trzeboński Jarosław, Kołodziejczyk Bartosz, Przywara Oskar, Góralczyk Jeremiasz, Miarka Jakub (81. Ochocki Sebastian), Stefaniak Norbert (46. Sionkowski Kacper), Trzeboński Bartłomiej, Kempski Mateusz

Na ławce pozostali: Wolankiewicz Mateusz, Wenus Stanisław, Jaszczak Jan, Tomski Bartłomiej, Ossowski Olaf

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Marek Cieślak