Osiem goli GKS II

PGE GKS II Bełchatów wysoko pokonał w środowej serii gier KEEZA Klasy Okręgowej Olimpię Wola Załężna. Bełchatowianie strzelili swoim przeciwnikom aż osiem bramek.

Wynik już w 12. minucie otworzył Oskar Przywara. Dziesięć minut później podwyższył Mateusz Kempski, który dołożył nogę po dobrym podaniu z boku pola karnego Kamila Mizery. Bramka na 3:0 to zasługa duetu Norbert Stefaniak – Bartłomiej Trzeboński i celnym uderzeniu drugiego. Przed przerwą trafił jeszcze Jakub Miarka.

W drugiej połowie podopieczni Adriana Teodorczyka w dalszym ciągu byli głodni bramek, czego efektem był drugi gol tego dnia Kempskiego w 48. minucie. Z kolei między 73. a 76. minutą „Brunatni” jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza Olimpii. Kolejno na listę strzelców wpisywali się Przywara, Olaf Ossowski i B. Trzeboński.

Po 28. kolejce rozgrywek PGE GKS II zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 48 punktów, ale zrównał się już punktami z liderującym Gerlachem Drzewica. Dodatkowo zespół rezerw rozegrał jeden mecz mniej. W najbliższej kolejce bełchatowianie zagrają w meczu wyjazdowym z Włókniarzem Moszczenica (sobota, godz. 17:00).

PGE GKS II Bełchatów – Olimpia Wola Załężna 8:0 (4:0)
Bramki dla GKS: 12. i 73. Oskar Przywara (as. Mizera, J. Trzeboński), 22. i 48. Mateusz Kempski (as. Mizera, B. Trzeboński), 27. i 76. Bartłomiej Trzeboński B. (as. Stefaniak, Mizera), 32. Jakub Miarka (as. Przywara), 74. Olaf Ossowski (Trzeboński B.)

PGE GKS II: Komar Kewin – Mizera Kamil, Jakubiec Hubert, Trzeboński Jarosław, Kołodziejczyk Bartosz, Przywara Oskar, Góralczyk Jeremiasz, Miarka Jakub (66. Jaszczak Jan), Stefaniak Norbert, Trzeboński Bartłomiej, Kempski Mateusz (66. Ossowski Olaf)

Na ławce pozostali: Tkaczyński Oskar

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Marek Cieślak