Menu
Logo
Fortuna
Pge

Trzeci komplet strojów (akt.)

Trzeci komplet strojów (akt.)

[TO BYŁ PRIMAAPRILISOWY ŻART]

Kibice zdążyli już dobrze poznać najnowsze stroje meczowe pierwszej drużyny GKS Bełchatów, zarówno dzięki występom "Brunatnych" w meczach Fortuna 1 Ligi jak i zakupom w ramach pakietów Kart Wsparcia. Giekaesiacy zagrali już w zielono-czarnych i białych kompletach a teraz czas na prezentację zestawu rezerwowego.

Specjalnie na derbowy mecz z ŁKS Łódź sponsor techniczny GKS Bełchatów - Tomadex s.c. przygotował trzeci zestaw, który z pewnością będzie zaskoczeniem dla fanów górniczej "jedenastki".

Zgodnie z międzynarodowymi trendami wzór ten znacznie różni się od klasycznych projektów i będzie z pewnością smakowitym kąskiem dla kolekcjonerów. Mocno futurystyczna wersja został zaakceptowana przez Pierwszą Ligę Piłkarską i nic nie stoi na przeszkodzie, by giekaesiacy zagrali w nich w Wielką Sobotę. Przy Sportowej wierzą, że te wyjątkowe stroje pomogą odnieść pierwsze wiosenne zwycięstwo.

- Oczywiście, że stroje nie grają, ale już wzbudziły w szatni niemałe poruszenie i ciekawość - powiedział trener GKS, Marcin Węglewski. Dodatkowy element motywacyjny na pewno nie zaszkodzi, choć chłopaków nie trzeba jakoś dodatkowo pobudzać przed tym spotkaniem.

Koszulki z kolekcji KEEZA Elite modelu Liverpool (spodenki Tottenham) charakteryzuje się specjalną siatką znajdującą się na tyle koszulki oraz na aplikacjach przy rękawach. Wspomagają one wentylację, dzięki czemu całkowicie eliminują uczucie dyskomfortu. Termoaktywna dzianina wykonana z wysokiej jakości przędzy mikrofilamentowej dodatkowo wzmacnia ten efekt. Fason produktu podkreśla sylwetkę i wzmacnia jego walory ergonomiczne.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2021-04-17
17:00
W
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2021-04-23
16:00
D
Widzew Łódź
Widzew
Łódź
2021-04-27
17:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1771091