Menu
Logo
Fortuna
 

Za tydzień powrót do zajęć

Za tydzień powrót do zajęć

Na poniedziałek 27 czerwca zaplanowano pierwszy trening kadry PGE GKS Bełchatów w ramach przygotowań do nowego sezonu. Zajęcia mają się rozpocząć w godzinach popołudniowych. O konkretnej godzinie zadecyduje nowy szkoleniowiec "Brunatnych".

A ten ma zostać wybrany najpóźniej do czwartku. Następnie poznawać będziemy szczegóły dotyczące planu przygotowań, w tym sparingów, kształtu sztabu szkoleniowego, ale przede wszystkim kadry pierwszego zespołu.

- Pod koniec tygodnia i w poniedziałek wracamy do przerwanych przed urlopem rozmów z zawodnikami - mówi prezes zarządu GKS "Bełchatów" S.A. Michał Antczak. Zgodnie z wizją wybranego szkoleniowca, będziemy negocjować w sprawie pozostania części zawodników, by ten zespół miał szansę zaistnieć w rozgrywkach 2 ligi. Zapewne zatrzymanie niektórych piłkarzy nie będzie możliwe a z kilku będziemy chcieli zrezygnować. Później przyjdzie czas na dokooptowanie do grupy, której zależy na grze w PGE GKS Bełchatów, kolejnych zawodników, by jak najszybciej zbudować kadrę na rozgrywki.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-05-01
18:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1236606