Menu
Logo
Fortuna
 

Odbudujmy #DumęGórniczegoMiasta!

Odbudujmy #DumęGórniczegoMiasta!

W ostatni weekend lutego, po zimowej przerwie, wraca Fortuna 1 Liga a wraz z nią rywalizacja na boiskach i emocje na trybunach. „Brunatni” będą mogli od pierwszego meczu liczyć na wsparcie swoich kibiców w długiej kampanii o utrzymanie…

Tak chcielibyśmy napisać, ale życie pisze inny scenariusz. Na razie nie ma potwierdzenia, by sympatycy najpopularniejszej dyscypliny sportu na Świecie wrócili na Sportową 3, a jeśli to się wkrótce wydarzy, to w okrojonej liczbie. Wiemy jednak, że nawet jeśli na razie będą poza swoim stadionem, to myślami pozostają przy swoim klubie a w dniu meczowym serce będzie biło im mocniej, gdziekolwiek wtedy będą.

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia nie pozwalają na zaplanowanie organizacji meczów zgodnie ze znanym od lat rytmem. Każde z wiosennych spotkań może pod względem udziału kibiców wyglądać inaczej, dlatego nauczeni doświadczeniem po raz pierwszy od lat nie zaproponujemy Wam karnetów na rundę. W przypadku pozytywnych decyzji organów państwowych dotyczących powrotu kibiców na stadiony, będziemy prowadzić sprzedaż biletów na konkretny mecz. Pierwszeństwo zakupu będą mieli wtedy posiadacze karnetów na rundę jesienną. Mamy nadzieję, że te dobre wieści będą napływać jak najszybciej a procentowy udział fanów futbolu będzie rósł z każdym meczem.

Tymczasem mając na uwadze niewątpliwie trudny czas dla GKS Bełchatów wynikający w pewnej części także z nieobecności kibiców na GIEKSA Arenie i odpowiadając na głosy naszych fanów, proponujemy zupełnie nowe rozwiązanie.

W przyszłym tygodniu, w ramach akcji #DumaGórniczegoMiasta organizowanej ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i Ośrodkiem „Kibice Razem”, wprowadzimy do sprzedaży numerowane Karty Wsparcia będące formą „cegiełki” na bieżącą działalność klubu. Każda z osób, która skorzysta z tej formy wsparcia GKS Bełchatów, otrzyma wyjątkową kartę zaświadczającą o jego przywiązaniu do klubu w tym trudniejszym czasie.

Zaproponujemy Wam lada dzień cztery opcje Karty Wsparcia zróżnicowane pod względem kwot i zawartości. Jedną z możliwości będzie zakup karty razem z nową, personalizowaną koszulką meczową marki KEEZA. W tym miejscu nadmieniamy, że poza tymi pakietami cena koszulki będzie wyższa, ale o otwartej sprzedaży nowych strojów „Brunatnych” poinformujemy w osobnym komunikacie.

W związku ze wspomnianą akcją już niedługo zaprosimy kibiców na specjalną stronę, która umożliwi szybki i intuicyjny zakup wybranej Karty Wsparcia.

Karty Wsparcia, które będą dostępne przez długi czas, to jedna z form bezpośredniego wsparcia GKS Bełchatów przez jego sympatyków. Obok tej nowej formy włączenia się w życie klubu można także przekazać 1% swojego podatku czy przekazać dowolną darowiznę w wybranej przez siebie kwocie. Wkrótce odnowi swoją działalność KLUB 40, który ma ponownie skupić przedsiębiorców z naszego regionu, dla których GKS Bełchatów jest szczególnym miejscem zarówno do promocji swych marek jak i relacji biznesowych.

To wszystko to możliwości aktywizujące Was do uczestnictwa w życiu klubu i dające możliwość realnego wsparcia. Zarząd i Rada Nadzorcza GKS „Bełchatów” S.A. zapewniają przy tym, że czynione są konkretne starania, aby połączyć wsparcie kibiców z inicjatywami władz Spółki zmierzającymi do zapewnienia klubowi jego dalszej, niezagrożonej egzystencji. Wierzymy, że dzięki dobrej współpracy z Urzędem i Radą Miasta Bełchatowa, przyszłymi sponsorami oraz wiernymi sympatykami, wspólnie wykreujemy lepszą przyszłość dla „Brunatnych”, którzy po latach zawirowań zasługują na spokojniejszy czas.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2021-03-12
17:40
D
GKS Tychy
GKS
Tychy
2021-03-20
17:00
W
Odra Opole
Odra
Opole
2021-03-27
16:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1725167